ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP MĚSÍCE

Ideální kombinace produktů pro nás rodiče, děti, pedagogy i prarodiče. Zejména začátek školního roku bývá jedním z nejnáročnějších. Spusta nových vjemů, možností a informací. Každý z nás je jinak nastavený. Někdo se už nemůže dočkat, až zase jeho dny dostanou pevné hranice a řád. Pro někoho to může být spousta stresu, zejména pro děti. A tak chvilku trvá než si to takzvaně sedne.
K tomu máme v září nejvíce zatíženou slinivku a slezinu, kterou přílišné přemýšlení zrovna moc nepotěší.

Aby byl rozjezd, co možná nejplynulejší máme pro Vás tuto osvěžující kombinaci Korolenu s Vitamarinem.

Korolen
(bylinný koncentrát) nám dodá radost a chuť, rozhýbe mozkové záhyby a okysličí mozkové buňky. Vitamarin ( zdroj vitaminu D) je pak výživou. Posilňuje paměť a podrží soustředěnost. Oba navíc podpoří imunitní systém.

Akční kombinace pro členy je za 495 Kč. Nákupem ušetříte 87 Kč.
  


Pro naše zvířecí kamarády máme také připravený balíček
se slevou 15% pro silnou imunitu a zdravou kůži
Balíček obsahuje Virovet - bylinný koncentrát, který umí zastavit infekci v počátečním stadiu a urychlí tvorbu protilátek. Lze jej používat také preventivně. Osvědčil se u různých virových onemocnění koček, psů i koní.

Omegavet
- je zdrojem řady esenciálních mastných kyselin vitaminu A, D a E. Pro lesk srsti, kvalitu a pevnost kůže. Zároveň také podpoří imunitní systém.

Členská cena akčního balíčku je 465 Kč. Nákupem ušetříte 82 Kč.

Platnost obou akci je od 1. 9. - 30. 9.2019 nebo do vyprodání zásob.


Nemoci z nachlazení, chřipka, kašel, rýma, angína apd. nás dokáží hodně potrápit.

Jedno přísloví nám říká, že nemoci je levnější předcházet, než ji potom draze léčit. S produkty Energy to platí dvojnásob. Působí nejen preventivně, ale také umí zabojovat a poradit si s bacily. Tělo nezatíží, ale podpoří a urychlí rekonvalescenci. A navíc, již tradičně od září až do února, vybrané balíčky získáme s 20 - 40% slevou. 

STÁLÁ VÝHODNÁ NABÍDKA - BALÍČKY, SETY