ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP MĚSÍCEPoužíváním mýdel, ale i šamponů můžeme také vhodně podpořit a doplnit účinky koncentrátů a krémů Pentagramu®. Tato kombinace urychlí obnovu organismu, jejich vzájemná součinnost naplní tradiční zásadu čínské medicíny - současného působení zevnitř i zvenčí. Zároveň si můžeme díky nim vytvořit pravidelný rituál očisty těla i duše. Přispějeme tím k vytvoření a upevnění harmonie a využijeme osvědčený recept na spokojený a smysluplný život. Naše péče o zdraví a životní vyváženost získá nový, nečekaný rozměr.
Tak jako krémy, také jednotlivá mýdla a šampony Pentagramu® podporují působení pěti prvků, takže se můžeme vydávat bez obav z vychýlení do různých směrů. A bude nám k tomu stačit jediné. Zvolit si některý z nich.

K NÁKUPU NAD 1000 Kč DOSTANETE KAŽDÝ ČLEN DÁREK - PLÁTĚNOU TAŠKU


Pět regeneračních krémů Pentagramu® náleží k pěti základním elementům tradiční čínské medicíny. Jejich používání přináší mnoho výhod:

» Jednotlivé krémy mají široké uplatnění, svými účinky pokrývají všechny základní orgánové soustavy, tedy i všechny běžné zdravotní potíže.
» Je možné aplikovat hned několik různých krémů na různá místa těla, a řešit tak více problémů najednou.
» Používání krémů je možné libovolně kombinovat s léky či doplňky výživy.
» Velkou výhodou je možnost aplikace krémů v době těhotenství a při kojení.
» U osob s alergií na některé složky doplňků výživy (např.: sójový olej, včelí vosk atd.) je používání bylinných krémů vhodnou alternativou řešení zdravotního problému. 


PROBIOVET - probiotický produkt s obsahem chlorelly.
použití: Perverzní chutě(požírání výkalů), průjmy, krvácení z konečníku, obnova mikroflóry tl. střeva po léčbě antibiotiky anebo po podávání krmiv s obsahem konzervantů. Při selhávání ledvin pro snížení toxické zátěže těla.

Cena setu 410 Kč (ušetříte 102 Kč)

EPIVET - Nedráždivý a netoxický přírodní šampon pro běžnou údržbu srsti všech druhů zvířat, která snášejí koupání. pH neutrální, se zklidňujícím účinkem i pro citlivou pokožku.

Cena setu 306 Kč (ušetříte 76 Kč) 

STÁLÁ VÝHODNÁ NABÍDKA - BALÍČKY, SETY