Humátové přípravky

25.02.2023

Humátové přípravky na vnitřní a vnější používání obsahují výtažky z rašeliny, tzv. humáty, které mají významný vliv na očistu organismu. Umí si poradit s řadou mutagenů, jako jsou různé druhy záření, látky vznikající při spalování včetně kouření, chemikálie, léčiva, některé nebezpečné viry... Humáty na sebe vážou těžké kovy, toxiny, látky organického i anorganického původu, které bez rizika pro organismus vyloučí z těla ven. Ochraňují především střeva a brání průniku škodlivin do krevního oběhu. Mají výrazné antioxidační schopnosti, donutí "vyhasnout" volné radikály. Huminové látky patří mezi silné imunomodulátory se širokým ochranným efektem. 

Cytosan přípravek s humáty

Doplněk stravy. Obsahuje unikátní kombinaci lignohumátu draselného, silymarinu a kyseliny jantarové. Silný imunostimulant s výraznými detoxikačními schopnostmi. Huminové látky ochraňují buňky, zlepšují jejich okysličení, likvidují různé druhy plísní a virů. Je určen pro hloubkovou detoxikaci a regeneraci organismu, eliminuje účinky cizorodých látek. Používá se u celé řady infekčních, degenerativních či hormonálních onemocnění. Je vhodným doplňkem onkologické léčby. 
Účinné ingredience
: Lignohumát draselný, extrakt z ostropestřce mariánského, kyselina jantarová. Doporučené dávkování:
 Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po 3-4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.
Obsah: 90 tbl.                  Cena: 1 013,- Kč/ členská cena: 779,- Kč  
             180 tbl. (2x 90 tbl.)   Cena: 1 823 Kč / členská cena: 1 402,- Kč

Cytosan Inovum přípravek s humáty a zeleným jílem

Doplněk stravy. Obsahuje unikátní kombinaci lignohumátu draselného, silymarinu, kyseliny jantarové a zelený jíl. Výrazně detoxikuje celý organismus, především trávící trakt. Ochraňuje játra před působením toxických látek a podporuje jejich regeneraci.
Účinné ingredience: Lignohumát draselný, rašelinový humát, zelený jíl, extrakt z ostropestřce mariánského, kyselina jantarová. 
Doporučené dávkování: Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po 3-4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.
Obsah: 90 tbl.      Cena: 1 013,- Kč/ členská cena: 779,- Kč
180 tbl. (2x 90 tbl.) Cena: 1 823 Kč / členská cena: 1 402,- Kč

Cytosan Fomentum gel regenerační přípravek s humáty

Přípravek je určen pro detoxikaci a regeneraci organismu, která je založena na vstřebávání látek do organismu a odevzdávání odpadních látek do vnějšího prostředí přes kůži. Působí výrazně protizánětlivě, i na hlouběji uložené tkáňové struktury. Má hojivé účinky, působí protizánětlivě a detoxikuje tělo prostřednictvím kůže. Lze jej použít pro kosmetické účely (čištění a omlazení pleti) a všechny kožní problémy (záněty, vyrážky, lupénka, akné, poranění). Je účinným doplňkem při léčbě pohybového aparátu, kloubních problémů, jako je artróza, artritida, dna a bolesti páteře. Uplatňuje se u gynekologických obtíží a chronických zánětů vnitřních orgánů.
Cytosan Fomentum gel pomáhá organismu zbavovat se škodlivých, odpadních a toxických látek, zlepšuje okysličení a prokrvení kůže, ale i hlouběji uložených tkáňových struktur.
Účinné ingredience: Humát draselný, lignohumát draselný, extrakt z ostropestřce mariánského, kyselina jantarová. Doporučujeme kombinovat s bylinnými přípravky z Pentagramu© krémů. 
Použítí: Nanášíme lehkou vrstvou na potřebná místa na těle.
Obsah: 100 ml   Cena: 447,- Kč / členská cena: 344,- Kč

Cytosan šampon s humátovými látkami

Terapeutický šampon Cytosan je určený k aplikaci při kožních problémech ve vlasové pokožce, jako jsou lupy, ekzémy, lupénka nebo jiné dermatitidy. Při jeho používání dochází k hluboké očistě a detoxikaci vlasové pokožky i vlasů. Je velice vhodný u mastnějších a jemných vlasů, které dobře očistí a zpevní. Lze jej nanášet také jako sprchový gel na celý povrch těla (například u zmíněné lupénky). Huminové látky mírní projevy podrážděné a svědící pokožky a posilují její ochranný kyselý plášť.
Upozornění: u světlých vlasů může šampon v některých případech způsobit změnu barevného odstínu.
Obsah: 200ml   Cena: 300,- Kč / členská cena: 231,- Kč

Mýdlo Cytosan přírodní glycerinové mýdlo

Podporuje detoxikaci, regeneraci a omlazení. Má hloubkový efekt, pomáhá při postižení podkožní tkáně. Je vhodné pro pokožku oslabenou a zatíženou vnitřním onemocněním. Universálně působí proti všem kožním infekčním vlivům včetně plísní. Používá se u ekzémů, akné, lupénky.
Mýdlo Cytosan obsahuje jako hlavní účinnou látku humátové kyseliny. 
Obsah: 100g   Cena: 179,- Kč / členská cena: 138,- Kč

Balneol bioinformační humátová koupel

Aromatická koupel s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů. Obsahuje účinné substance, jež ovlivňují povrch kůže a přes plíce se dostávají do krve. Harmonizují jednotlivé orgány, a podporují tak celkovou regeneraci těla. Pomáhají u chronických i ponámahových bolestí kloubů, svalů a páteře. Tyto účinky jsou umocněny éterickými oleji, které podporují lepší prokrvení pokožky a kloubů, čímž dochází k rychlejší regeneraci poškozených tkání. Koupel působí na tělo detoxikačně, rozproudí krevní oběh, zmobilizuje imunitní systém a napomáhá při okysličení buněk (působí jako antioxidant). Éterické oleje ovlivňují bezprostředně látkovou výměnu i centrální nervovou soustavu.
Účinné ingredience: Humát draselný, ricinový olej, éterické silice (vavřínová, tújová, litseová, kafrová, jalovcová, grepová, benzoeová).
Obsah: 100 ml     Cena: 428,- Kč/  členská cena: 329,- Kč 
Obsah: 1 000 ml  Cena: 1 429,- Kč/ členská cena: 1 099,- Kč

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!