Další přírodní produkty

16.01.2019

Nabídka stravních doplňků Energy je pestrá a stále se rozšiřuje. Všechny přípravky se vyznačují unikátními kombinacemi účinných přírodních látek, jež se na běžném trhu nevyskytují. Tyto produkty pokrývají hlavní oblasti zdraví (imunita, zažívání, kardiovaskulární systém, mozek, klouby i alergie) a uplatní se i při akutních zdravotních problémech.
Všechny jsou volně kombinovatelné mezi sebou i se základní řadou Pentagramu.

Skeletin přírodní doplněk stravy

Přírodní produkt Skeletin obsahuje účinnou látku kolagen, která udržuje zdravé klouby. Kopřiva dvoudomá zajišťuje normální stav kostí, vlasů a nehtů, podporuje zdraví kůže a hojení ran. Zdraví močového měchýře a ledvin zajišťuje šípková růže, která působí též jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnopsot organismu.
Účinné ingredience: Prášek ze sépiové kosti, kolagen, rybí olej, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé, síran manganatý, extrakt z plodu šípkové růže.
Doporučené dávkování 2-2-1 kapsle denně, nejlépe po jídle
Obsah: 135 kapslí. Cena 581 Kč / člen 447 Kč. 3 set 3x 135 ks 1 418 Kč / člen 1 091 Kč

Imunosan přírodní doplněk stravy

Přírodní produkt Imunosan podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém (reishi - lesklokorka lesklá). Eleuterokok ostnitý přispívá ke zdraví dýchacích cest, ovlivňuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi, navozuje stav relaxace a dobré nálady. Zdraví kardiovaskulárního systému posiluje kozinec blanitý. Kozinec blanitý působí jako přírodní adaptogen, extrakt zeleného čaje přispívá k osvěžení těla a celkové vitalitě. Má vliv na kognitivní funkce (paměť, pozornost, koncentraci, pohotovost), koncentraci a spánek.
Účinné ingredience: Extrakt: kořen kozince blanitého, lesklokorka lesklá, kořen atraktylisu velkoúborného, kořen eleuterokoku ostnitého, jetel luční, plod ptačího zobu obecného, žampion mandlový, listy zeleného čaje, kořen pazvonku chloupkatého. 
Doporučené dávkování:  1 kapsle 2-3× denně, nejlépe po jídle.

Obsah: 90 kapslí   Cena: 646 Kč / člen 497 Kč

Revitae přírodní doplněk stravy

Přírodní produkt Revitae obsahuje účinnou látku ženšen, která ovlivňuje duševní stav a výkon, vitalitu a zvládání stresu. Pomáhá při slabostech a vyčerpání, podporuje přirozenou obranyschopnost a sexuální zdraví. Vitaminy B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, k regulaci hormonální aktivity (vitamin B6) a k tvorbě červených krvinek. Chlorella podporuje zdravá játra a pročištění (detoxikaci). Rakytník řešetlákový zajišťuje zdraví kardiovaskulárního systému a pomáhá při stavech únavy. Ginkgo biloba má vliv na normální činnost mozku a kognitivní funkce (paměť, pozornost, koncentraci, pohotovost).

Účinné ingredience: Extrakt: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu; Chlorella pyrenoidosa, olej z dýňových semen, extrakt z listu jinanu dvoulaločného, vitamin C, vitamin B6, vitamin B9, vitamin B12.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2-3x denně nejlépe po jídle
Obsah: 90 kapslí   Cena: 564 Kč / člen 434 Kč

Vitamarin přírodní doplněk stravy

Přírodní přípravek Vitamarin obsahuje čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny v optimálním, vyváženém poměru.

Garantovaný obsah EPA/DHA přispívá k normální činnosti srdce. DHA udržuje normální činnost mozku a stav zraku. Příjem DHA z těla matky napomáhá zdravému vývoji očí a mozku budoucího miminka a zraku kojenců do 12 měcíce věku. Přidaný vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Účinné ingredience: Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, vitamin E.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3× denně po jídle. 
Obsah: 90 kapslí   Cena: 328 Kč / 252 Kč

Peralgin přírodní doplněk stravy

Peralgin obsahuje především extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny. Reguluje produkci cytokinů a specifických protilátek, které zasahují téměř do všech dějů v organismu. Potlačují některé nepřiměřené reakce organismu, jiné naopak příznivě regulují.
Přípravek dále obsahuje výtažek ze vzácné cizopasné houby cordyceps, semen vinných hroznů a esenci z brutnáku. Kozlík lékařský zajišťuje duševní pohodu a napomáhá zvládání stresu. Přípravek je obohacen horčíkem, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů.

Účinné ingredience: Perila křovitá - olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský - olej ze semen, réva vinná - extrakt ze semen, housenice čínská - extrakt, kozlík lékařský - extrakt z kořene, lecitin.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně.
Obsah: 120 kapslí Cena: 532 Kč / člen 410 Kč

Celitin přírodní doplněk stravy

Celitin je přírodní přípravek obsahující kombinaci lecitinu a extraktů z Ginkgo biloba a Gotu kola. Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje především mozkovou činnost, zlepšuje kognitivní funkce (paměť, pozornost, koncentraci, pohotovost) a periferní prokrvení. Zajišťuje duševní rovnováhu. Pupečník asijský přispívá ke zdraví celého kardiovaskulárního systému.
Účinné ingredience: Lecitin, extrakt z jinanu dvoulaločného, pupečníku asijského.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Obsah: 90 kapslí Cena: 346 Kč / člen 266 Kč

Flavocel přírodní doplněk stravy

Flavocel je přírodní produkt obsahující vysoce koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského, který podporuje vitalitu a osvěžení těla.
Je obohacený o vitamin C (200 mg/1 tableta), který posiluje imunitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kůže a zubů. Doporučujeme používat dlouhodobě především v imunitně významných obdobích.

Účinné ingredience:
Vitamin C, extrakt z květu ibišku súdánského, směs éterických silic (eukalyptová globulus, grepová, kardamomová, guajaková, kopaivová)
Doporučené dávkování: Dospělí: 1-2 tablety denně, nejlépe před jídlem Děti (od 3 do 12 let): 1 tableta denně V obou případech následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.
Obsah: 150 tablet       Cena: 503 Kč / člen 387 Kč

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!