Další přírodní produkty

16.01.2019

Nabídka stravních doplňků Energy je pestrá a stále se rozšiřuje. Všechny přípravky se vyznačují unikátními kombinacemi účinných přírodních látek, jež se na běžném trhu nevyskytují. Tyto produkty pokrývají hlavní oblasti zdraví (imunita, zažívání, kardiovaskulární systém, mozek, klouby i alergie) a uplatní se i při akutních zdravotních problémech.
Všechny jsou volně kombinovatelné mezi sebou i se základní řadou Pentagramu.

Skeletin přírodní doplněk stravy

Bioinformační přípravek s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu. Účinky této kombinace se uplatní zejména u zánětlivých nebo degenerativních kloubních onemocnění a při podpoře zdravého růstu kostí. Pomáhá chránit a regenerovat kloubní chrupavky, působí proti zánětu, bolesti a loupání v kloubech. Podporuje také růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci. Napomáhá hojení zlomenin.
Doporučené dávkování 2-2-1 kapsle denně, nejlépe po jídle
Obsah: 135 kapslí. Cena 581 Kč / člen 447 Kč. 3 set 3x 135 ks 1 418 Kč / člen 1 091 Kč

Imunosan přírodní doplněk stravy

Bioinformační přípravek obsahující kombinaci účinných přírodních látek pro podporu celkové (nespecifické i specifické) obranyschopnosti organismu. Uplatňuje se u poruch imunity, infekčních chorob, onemocnění dýchacího a trávicího systému i v prevenci civilizačních onemocnění. Odstraňuje únavu, posiluje organismus. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost při stresové zátěži a efektivně pomáhá odstraňovat únavu. Dodává potřebnou životní energii a zpomaluje stárnutí organismu.
Účinné ingredience: Extrakt: kořen kozince blanitého, lesklokorka lesklá, kořen atraktylisu velkoúborného, kořen eleuterokoku ostnitého, jetel luční, plod ptačího zobu obecného, žampion mandlový, listy zeleného čaje, kořen pazvonku chloupkatého. 
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2-3× denně, nejlépe po jídle.
Obsah: 90 kapslí   Cena: 646 Kč / člen 497 Kč

Revitae přírodní doplněk stravy

Obsahuje kombinaci přírodních látek a vitaminů, které účinně napomáhají odstraňovat negativní projevy stresu. Optimalizuje metabolické pochody a regeneruje organismus vystavený dlouhodobé zátěži. Pečuje současně o cévní, nervový, hormonální i trávicí systém, posiluje činnost vnitřních orgánů a předchází jejich poškození. Dodává životní sílu, optimismus a duševní svěžest. 
Účinné ingredience: Extrakt: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu; Chlorella pyrenoidosa, olej z dýňových semen, extrakt z listu jinanu dvoulaločného, vitamin C, vitamin B6, vitamin B9, vitamin B12.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2-3x denně nejlépe po jídle
Obsah: 90 kapslí   Cena: 564 Kč / člen 434 Kč

Vitamarin přírodní doplněk stravy

Bioinformační přípravek s obsahem rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus. Má příznivý vliv na srdečně-cévní systém a metabolismus tuků. Podporuje mozkové funkce. Výrazně přispívá k posílení imunitního systému. Pomáhá při bolestech kloubů, páteře, revmatických onemocněních. Je vhodný při přípravě na otěhotnění, podporuje zdravý vývoj plodu.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3× denně po jídle. 
Obsah: 90 kapslí   Cena: 328 Kč / 252 Kč

Peralgin přírodní doplněk stravy

Peralgin snižuje alergické projevy v organismu, harmonizuje hormonální systém a zklidňuje nervovou soustavu. Působí na sennou rýmu, alergický zánět spojivek, svědění, pálení a otok sliznic, alergické vyrážky a astma. Harmonizuje hormonální systém, pomáhá u premenstruačního syndromu, nepravidelné a bolestivé menstruaci a u všech obtíží spojených s přechodem.
Účinné ingredience: Perila křovitá - olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský - olej ze semen, réva vinná - extrakt ze semen, housenice čínská - extrakt, kozlík lékařský - extrakt z kořene, lecitin.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně.
Obsah: 120 kapslí   Cena: 532 Kč / člen 410 Kč

Celitin přírodní doplněk stravy

Obsahuje silnou trojkombinaci lecitinu, extraktu z Ginkgo biloby a Gotu kola. Příznivě ovlivňuje především mozkovou činnost, zvyšuje mentální výkon a udržuje dušení pohodu. Pečuje o kardiovaskulární systém, cévní soustavu a periferní prokrvení.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Obsah:
90 kapslí   Cena: 346 Kč / člen 266 Kč

Flavocel přírodní doplněk stravy

Flavocel má protizánětlivé a imunostimulační účinky, podporuje kvalitu pojivových tkání a cév. Je vhodným zdrojem vitaminu C. Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocní z nachlazení, chřipek, při rekonvalescenci organismu i proti působení oxidačního stresu. 
Účinné ingredience: Vitamin C, extrakt z květu ibišku súdánského, směs éterických silic (eukalyptová globulus, grepová, kardamomová, guajaková, kopaivová).
Doporučené dávkování: Dospělí: 1-2 tablety denně, nejlépe před jídlem Děti (od 3 do 12 let): 1 tableta denně V obou případech následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.
Obsah: 150 tablet   Cena: 503 Kč / člen 387 Kč