Imunita

18.01.2019

Grepofit doplněk stravy

Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek, které podporují imunitní sytém* (šalvěj lékařská), zajišťují přirozenou obranyschopnost** (třapatka nachová - echinacea) a mikrobiologickou rovnováhu těla*** (extrakt z grepových jadérek).
Účinné ingredience: Extrakt z grepových jadérek, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské.
Doporučené dávkování: 2-2-1 kapsle denně. V akutních případech lze Grepofit užívat každou hodinu, maximálně však 9 kapslí denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. 
                 Obsah: 135 kapslí. Cena: 408 Kč / člen 314 Kč. Doplněk stravy - kapsle.

Grepofit drops doplněk stravy

Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek, které podporují imunitní sytém* (šalvěj lékařská), zajišťují přirozenou obranyschopnost** (třapatka nachová - echinacea) a mikrobiologickou rovnováhu těla*** (extrakt z grepových jadérek).
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitu, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské.
Doporučené dávkování: 9-15 kapek 1-3x denně (15 kapek = 0,5 ml) Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Upozornění: Výrobek obsahuje min. 25 % alkoholu. Není určeno pro děti a k užívání v době těhotenství a kojení.
Obsah: 30ml. Cena: 377 Kč / člen 290 Kč. Doplněk stravy - kapky

Grepofit spray antimikrobiální a protizánětlivý ústní sprej

Pomáhá při akutních infektech v dutině ústní virového či bakteriálního původu a zkracuje průběh těchto onemocnění. Antimikrobiálního a protizánětlivého působení Grepofitu spray se využívá při zánětech nosohltanu, angínách či infekční mononukleóze. Nachází své uplatnění rovněž u krvácejících dásní a výskytu aftů. Má vysokou účinnost a je výborně snášen, látky obsažené ve spreji nedráždí ani nepálí zánětem postižené sliznice. Urychluje hojení.
Příjemná je i jeho jemně mentolová chuť.
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, česneku setého a propolisu, mentol, allantoin.  
                                 Doporučení dávkování: 
Aplikovat 4 x denně 3 stříknutí.
                          Obsah: 14 ml. Cena: 255Kč / člen 196 Kč

Grepofit nosol aqua antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej

Působí proti rýmě a jejím projevům. Zlepšuje dýchání, komfort průběhu nemoci a předchází jejímu návratu. Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitu, šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, myrtový olej, kyselina hyaluronová.
Doporučené dávkování: Aplikovat dle potřeby vždy 1 stříknutí.
                              Obsah: 20ml. Cena: 287 Kč / člen 221 Kč

Drags Imun přírodní doplněk stravy

Přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago ("dračí krev"), pocházející z Amazonie.
Drags imun je možné užívat jak vnitřně, tak zevně.
Složení: 100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.
Doporučené dávkování: Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Drags Imun není vhodné užívat spolu s léky snižujícími imunitní odpověď (imunosupresivy).
                                 Obsah: 30ml. Cena: 593 Kč / člen 456 Kč

Mýdlo Drags Imun přírodní glycerinové mýdlo

Mýdlo obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri. Obsahuje velké množství antioxidantů, dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. Má silné antibakteriální, antivirové, antimykotické, antioxidační a hemostatické vlastnosti. Vykazuje epitelizační účinky, a urychluje tak hojení ran, kůže i sliznic. Urychluje  regeneraci, hojení a obnovu kůže. Působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu, osvědčuje se u bradavic. Zmírňuje záněty kůže, lze jej použít u ekzémů nebo akné. Uplatní se i při popáleninách 1. stupně, zklidňuje alergické kožní reakce a následky po hmyzím kousnutí. Obsah: 100g. Cena: 156 Kč / člen 120 Kč

Spiron sprej s harmonickou kombinací éterických olejů

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokážou až pozoruhodně rychle upravit různé tělesné funkce. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy. Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu na velkých shromážděních nebo v místnostech v období nemocnosti (epidemiích chřipky). Lokálně jej lze potírat na opary. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci různých předmětů. 
Účinné ingredience: Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
Obsah: 50ml   Cena: 329 Kč/ člen 253 Kč


  Spiron Air přípravek do aromalamp

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů, které ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.
Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu. Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Je určený pro použití do aromalamp a difuzérů. 
Účinné ingredience: Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
Obsah: 10ml     Cena: 329 Kč/ člen 253 Kč

Audiron bioinformační bylinný přípravek k vnějšímu užití

Produkt obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu. Přináší úlevu a urychluje hojení při herpetických onemocněních (opary, neštovice). Zevně se aplikuje také u některých typů bradavic, vřídků, plísňových onemocnění kůže (zejména na nohou), zánětlivých a jiných kožních obtíží. Pomáhá při bolestech a zánětech zubů a v ústní dutině, při aftech, rýmě, zduření sliznic, hemoroidech, vaginálním výtoku. Potírají se jím krk, šíje, podčelistní a krční uzliny, ale také bolestivé úpony svalů ramen nebo nadloktí. 
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (jitrocel kopinatý, kakost smrdutý, kaštan koňský, kostival lékařský, krvavec toten, lichořeřišnice větší, sadec konopáč), ricinový olej, éterické silice (myrhová, geraniová), vitamin E, extrakt z myrhy. Obsah: 30 ml   Cena: 330 Kč / člen 254 Kč