Obrana proti infekci a antiseptické produkty

18.01.2019

Po objevení penicilinu si lidé mysleli, že vymýtí bakteriální infekce. Dnes se stále zřetelněji ukazuje, že příroda dokázala antibiotické vychýlení rovnováhy ustát, a dokonce začínají mít mikrobi v tomto boji navrch. Není divu. Většina onemocnění z nachlazení je virového původu, přesto se léčí často antibiotiky. Výsledkem je nárůst alergií a rezistence mikrobů na léky. Je zřejmé, že používání antibiotik je třeba přísně zvažovat a na čase je hledat nové cesty, jednou z nich mohou být Energy produkty. 

Grepofit přírodní doplněk stravy

Grepofit je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením. Obsahuje extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské. Grepofit je vhodný u chorob dýchací soustavy, nemocí z nachlazení, kašle, horečnatých stavů. Poradí si s běžnými gynekologickými a urologickými záněty, dále pak se záněty žaludku i střev. Potlačuje plísně v organismu i na pokožce. Zlepšuje kvalitu cévních stěn, pomáhá řešit křečové žíly, záněty žil a hemoroidy, snižuje krvácivost. Podporuje léčbu alergií, astmatu a ekzémů. Působí proti tvorbě oparů, aftů a rozpraskání koutků, zlepšuje stav hojících se  ran a vředů. 
Doporučené dávkování: 2-2-1 kapsle denně. V akutních případech lze Grepofit užívat každou hodinu, maximálně však 9 kapslí denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Obsah: 135 kapslí. Cena: 408 Kč / člen 314 Kč

Grepofit drops přírodní doplněk stravy

Grepofit drops je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením. Obsahuje extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Grepofit drops působí antivirově, antibakteriálně a antimykoticky. Působí proti širokému spektru virů, bakterií a plísní.  Vykazuje velmi rychlý nástup účinku a včasným podáním napomáhá zvrátit a zkrátit průběh onemocnění. Pomáhá při léčbě chorob dýchací soustavy - rýma, katar horních cest dýchacích, chřipka, viróza, angína, záněty nosohltanu, kašel, chrapot, záněty dutin, mandlí a středouší. Posiluje celkovou odolnost a detoxikuje organismus.
Doporučené dávkování: 9-15 kapek 1-3x denně (15 kapek = 0,5 ml) Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Upozornění: Výrobek obsahuje min. 25 % alkoholu. Není určeno pro děti a k užívání v době těhotenství a kojení. Kontraindikace: V případě užívání imunosupresiv (léky cíleně snižující imunitu), léků na vysoký krevní tlak, antibiotik a benzodiazepinů (léky předepisované na nespavost, úzkostné stavy, křeče a epilepsii) nedoporučujeme užívat Grepofit drops v menším odstupu nežli pět hodin. 
Obsah: 30ml. Cena: 377 Kč / člen 290 Kč

Grepofit spray antimikrobiální a protizánětlivý ústní sprej

Pomáhá při akutních infektech v dutině ústní virového či bakteriálního původu a zkracuje průběh těchto onemocnění. Antimikrobiálního a protizánětlivého působení Grepofitu spray se využívá při zánětech nosohltanu, angínách či infekční mononukleóze. Nachází své uplatnění rovněž u krvácejících dásní a výskytu aftů. Má vysokou účinnost a je výborně snášen, látky obsažené ve spreji nedráždí ani nepálí zánětem postižené sliznice. Urychluje hojení.
Příjemná je i jeho jemně mentolová chuť.
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, česneku setého a propolisu, mentol, allantoin.  Obsah: 14 ml. Cena: 255Kč / člen 196 Kč

Grepofit nosol aqua antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej

Působí proti rýmě a jejím projevům. Zlepšuje dýchání, komfort průběhu nemoci a předchází jejímu návratu. Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitu, šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, myrtový olej, kyselina hyaluronová.
Doporučené dávkování: Aplikovat dle potřeby vždy 1 stříknutí.
Obsah: 20ml. Cena: 287 Kč / člen 221 Kč

Drags Imun přírodní doplněk stravy

Bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago ("dračí krev"). Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém. Má silné antibakteriální, antivirové, protiplísňové, antioxidační a hemostatické vlastnosti, které urychlují hojení ran, tkání a kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů. Podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu a zvyšuje jeho imunitu. Velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních a u dalších infekčních chorob, urologických nebo gynekologických. Osvědčil se u cestovatelských i infekčních průjmů.
Drags imun je možné užívat jak vnitřně, tak zevně.
Složení: 100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.
Doporučené dávkování: Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Drags Imun není vhodné užívat spolu s léky snižujícími imunitní odpověď (imunosupresivy).
Obsah: 30ml. Cena: 593 Kč / člen 456 Kč

Mýdlo Drags Imun přírodní glycerinové mýdlo

Mýdlo obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri. Obsahuje velké množství antioxidantů, dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. Má silné antibakteriální, antivirové, antimykotické, antioxidační a hemostatické vlastnosti. Vykazuje epitelizační účinky, a urychluje tak hojení ran, kůže i sliznic. Urychluje  regeneraci, hojení a obnovu kůže. Působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu, osvědčuje se u bradavic. Zmírňuje záněty kůže, lze jej použít u ekzémů nebo akné. Uplatní se i při popáleninách 1. stupně, zklidňuje alergické kožní reakce a následky po hmyzím kousnutí. 
Obsah: 100g. Cena: 156 Kč / člen 120 Kč

Spiron sprej s harmonickou kombinací éterických olejů

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokážou až pozoruhodně rychle upravit různé tělesné funkce. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy. Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu na velkých shromážděních nebo v místnostech v období nemocnosti (epidemiích chřipky). Lokálně jej lze potírat na opary. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci různých předmětů. 
Účinné ingredience: Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
Obsah: 50ml   Cena: 329 Kč/ člen 253 Kč


  Spiron Air přípravek do aromalamp

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů, které ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.
Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu. Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Je určený pro použití do aromalamp a difuzérů. 
Účinné ingredience: Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
Obsah: 10ml     Cena: 329 Kč/ člen 253 Kč

Audiron bioinformační bylinný přípravek k vnějšímu užití

Produkt obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu. Přináší úlevu a urychluje hojení při herpetických onemocněních (opary, neštovice). Zevně se aplikuje také u některých typů bradavic, vřídků, plísňových onemocnění kůže (zejména na nohou), zánětlivých a jiných kožních obtíží. Pomáhá při bolestech a zánětech zubů a v ústní dutině, při aftech, rýmě, zduření sliznic, hemoroidech, vaginálním výtoku. Potírají se jím krk, šíje, podčelistní a krční uzliny, ale také bolestivé úpony svalů ramen nebo nadloktí. 
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (jitrocel kopinatý, kakost smrdutý, kaštan koňský, kostival lékařský, krvavec toten, lichořeřišnice větší, sadec konopáč), ricinový olej, éterické silice (myrhová, geraniová), vitamin E, extrakt z myrhy. Obsah: 30 ml   Cena: 330 Kč / člen 254 Kč