Imunita

28.02.2023

Grepofit doplněk stravy / doplněk stravy / kapsle

Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek, které podporují imunitní sytém (šalvěj lékařská).Echinacea (třapatka nachová) zajišťuje zdraví horních cest dýchacích a dolních močových cest. Extrakt z grepových jader napomáhá mikrobiologické rovnováze těla. 

Účinné ingredience
: Extrakt z grepových jadérek, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské.

Doporučené dávkování: 2-2-1 kapsle denně. V akutních případech lze Grepofit užívat každou hodinu, maximálně však 9 kapslí denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. 

Obsah: 135 kapslí. Cena: 482,- Kč / členská cena 371,- Kč 

Grepofit drops doplněk stravy / kapky

Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek, které podporují imunitní sytém (šalvěj lékařská), Třapatka nachová - echinacea zajišťuje zdraví horních cest dýchacích a dolních močových cest.

Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitu, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské. 
Složení max. denní dávky 1,5 ml: lihový extrakt z grapefruitu (1,3 ml), lihový extrakt z listu šalvěje lékařské (0,07 ml), lihový extrakt z kořene a květu třapatky nachové (0,065 ml), lihový extrakt z květu ibišku súdánského (0,065 ml).

Doporučené dávkování: 9-15 kapek 1-3x denně (15 kapek = 0,5 ml) Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Upozornění:  Není určeno pro děti a k užívání v době těhotenství a kojení.
Obsah: 30ml. Cena: 464,- Kč / členská cena 334,- Kč

Grepofit spray antimikrobiální a protizánětlivý ústní sprej

Pomáhá při akutních infektech v dutině ústní virového či bakteriálního původu a zkracuje průběh těchto onemocnění. Antimikrobiálního a protizánětlivého působení Grepofitu spray se využívá při zánětech nosohltanu, angínách či infekční mononukleóze. Nachází své uplatnění rovněž u krvácejících dásní a výskytu aftů. Má vysokou účinnost a je výborně snášen, látky obsažené ve spreji nedráždí ani nepálí zánětem postižené sliznice. Urychluje hojení.
Příjemná je i jeho jemně mentolová chuť.

Účinné ingredience:
 Extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, česneku setého a propolisu, mentol, allantoin.  
Doporučení dávkování: 
Aplikovat 4 x denně 3 stříknutí.
Obsah: 14 ml. Cena: 293,-Kč / členská cena 225,- Kč

Grepofit nosol aqua antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej

Působí proti rýmě a jejím projevům. Zlepšuje dýchání, komfort průběhu nemoci a předchází jejímu návratu. Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.

Účinné ingredience:
 Extrakt z grapefruitu, šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, myrtový olej, kyselina hyaluronová.

Doporučené dávkování:
Aplikovat dle potřeby vždy 1 stříknutí.
Obsah: 20ml. Cena: 316,- Kč / členská cena: 243,- Kč

Drags Imun přírodní doplněk stravy

Přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago ("dračí krev"), pocházející z Amazonie.
Drags imun je možné užívat jak vnitřně, tak zevně.

Složení: 
100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.

Doporučené dávkování: 
Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.
                                 
Obsah:
30ml. Cena: 649,- Kč / členská cena: 499,- Kč

Cistus komplex - přírodní doplněk stravy

Přírodní produkt Cistus complex obsahuje unikátní kombinaci dvou druhů cistů (Cistus incanus a ladanifer) a echinacey (třapatka nachová), která podporuje imunitní sytém, zajišťuje zdraví horních cest dýchacích a dolních močových cest.

Doporučené dávkování: 2-7 kapek 1-3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.


Obsah: 30 ml                Cena: 571,- Kč / členská cena 439,- Kč

Offtusin -přírodní doplněk stravy

Přírodní produkt Offtusin obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních extraktů podporujících zdraví dýchacích cest (třapatka nachová, lišejník islandský, pelargonie sidonská) a optimální funkci imunitního sytému. Lišejník islandský působí zároveň jako přírodní antioxidant.

Účinné ingredience: Extrakt z třapatky nachové (Echinacea), černého bezu, kořene muškátu, břečťanu popínavého a lišejníku islandského.

Doporučené dávkování: Dospělí 1 tabletu 3x denně, v akutním případě 1 tabletu každou hodinu, nejvýše však 5 tablet za den. Děti od 6 do 12 let 2 tablety denně. Tabletu doporučujeme nechat v ústech postupně rozpustit a alespoň 15 minut nepít a nejíst. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Obsah: 60 tbl. Cena: 389,- Kč / členská cena: 299,- Kč

Mýdlo Drags Imun přírodní glycerinové mýdlo

Mýdlo obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri. Obsahuje velké množství antioxidantů, dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. Má silné antibakteriální, antivirové, antimykotické, antioxidační a hemostatické vlastnosti. Vykazuje epitelizační účinky, a urychluje tak hojení ran, kůže i sliznic. Urychluje  regeneraci, hojení a obnovu kůže. Působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu, osvědčuje se u bradavic. Zmírňuje záněty kůže, lze jej použít u ekzémů nebo akné. Uplatní se i při popáleninách 1. stupně, zklidňuje alergické kožní reakce a následky po hmyzím kousnutí. 

Obsah:
100g 
Cena: 179,- Kč / členská cena: 138,- Kč

Spiron sprej s harmonickou kombinací éterických olejů

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokážou až pozoruhodně rychle upravit různé tělesné funkce. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy. Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu na velkých shromážděních nebo v místnostech v období nemocnosti (epidemiích chřipky). Lokálně jej lze potírat na opary. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci různých předmětů. 

Účinné ingredience:
 Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).

Obsah:
50ml   
Cena: 378,- Kč/ členská cena: 291,- Kč


  

Spiron Air přípravek do aromalamp

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů, které ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.
Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu. Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Je určený pro použití do aromalamp a difuzérů. 

Účinné ingredience: 
Éterické silice (tújová, smrková, santalová, myrtová, meduňková, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).

Obsah:
10ml     
Cena: 378,- Kč/ členská cena: 291,- Kč

Audiron bioinformační bylinný přípravek k vnějšímu užití

Produkt obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu. Přináší úlevu a urychluje hojení při herpetických onemocněních (opary, neštovice). Zevně se aplikuje také u některých typů bradavic, vřídků, plísňových onemocnění kůže (zejména na nohou), zánětlivých a jiných kožních obtíží. Pomáhá při bolestech a zánětech zubů a v ústní dutině, při aftech, rýmě, zduření sliznic, hemoroidech, vaginálním výtoku. Potírají se jím krk, šíje, podčelistní a krční uzliny, ale také bolestivé úpony svalů ramen nebo nadloktí. 
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (jitrocel kopinatý, kakost smrdutý, kaštan koňský, kostival lékařský, krvavec toten, lichořeřišnice větší, sadec konopáč), ricinový olej, éterické silice (myrhová, geraniová), vitamin E, extrakt z myrhy. 

Obsah:
30 ml   Cena: 350,- Kč / členská cena: 269,- Kč

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!