Přírodní minerály, vitaminy a probiotika 

17.01.2019

Přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů i minerálů mají oproti uměle vyráběným formám nesporné výhody. V přírodě se nacházejí tyto prvky vždy v harmonii s dalšími látkami, které ve výsledném komplexu hrají nezastupitelnou roli. Jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují jejich účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost. 

Fytomineral koloidní roztok minerálů

Doplněk stravy. Obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let. Využitelnost minerálů v koloidní formě je 98%. Minerální látky pomáhají tělu udržet optimální bioenergetickou rovnováhu, zvyšují využitelnost vitaminů, pomáhají regulovat činnost endokrinního systému...
Napomáhá regeneraci celého těla, kůže, nehtů, vlasů. Je vhodný při stresu, únavě, vyčerpání, v rekonvalescenci.
Doporučené dávkování: Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den. Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. 
Obsah: 100 ml. Cena: 588 Kč / člen 452 Kč

Vitaflorin přírodní multivitaminový přípravek

Doplněk stravy s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přítomnost přírodních vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek. Doplňuje tyto pro život nezbytné látky do těla při jejich nedostatku nebo zvýšené potřebě: při nemoci, v rekonvalescenci, při zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, ve stáří nebo vystavení organismu nepříznivým vlivům.
Vitaflorin zásobuje tělo optimálním množstvím vitaminů v přírodní formě, celkově tonizuje, osvěžuje organismus a podporuje imunitní systém. Zvyšuje odolnost proti stresu, virovým a bakteriálním onemocněním a vyrovnává negativní vlivy způsobené znečištěním životního prostředí. Zlepšuje psychickou kondici, povzbuzuje náladu a výrazně předchází únavě a vyčerpání. Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomaluje stárnutí organismu. Podporuje trávení, chrání sliznice trávicího traktu a zajišťuje dobrý stav střev. Ochraňuje srdce a cévy a preventivně působí proti kardiovaskulárním a ostatním civilizačním chorobám. 
Účinné ingredience: Extrakt z plodů: rakytníku řešetlákového, granátovníku obecného, klanoprašky čínské, kdoulovce čínského, extrakt z aloe vera.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně. 
Obsah: 90 kapslí. Cena: 516 Kč / člen 397 Kč

Probiotika

Probiotické kultury bakterií pomáhají v trávicím traktu člověka udržovat zdravou mikroflóru, která je důležitá  pro správné trávení a dobrou imunitu. Probiotika brání množení choroboplodných mikrobů, především bakterií a plísní, ve střevním traktu i celém organismu. Kromě toho hrají roli při prevenci vzniku nádorů a potravinové alergie. Jsou vhodná jako doplněk léčby antibiotiky, užívají se v jejím průběhu i po ní.

Probiosan přírodní probiotický přípravek

Doplněk stravy. Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, účinný komplex probiotických bakterií a inulin. Působí blahodárně zejména na zažívání a regeneraci střevní mikroflóry po léčbě antibiotiky či užívání hormonální antikoncepce. Omezuje množení patogenních bakterií způsobujících záněty střev, zácpu nebo průjem. Podporuje normální střevní peristaltiku.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně. 
Obsah: 90 kapslí . Cena: 393 Kč / člen 302 Kč

Probiosan Inovum přírodní probiotický komplex

Doplněk stravy. Obsahuje probiotické bakterie, inulin, betaglukany a kolostrum. Probiotický komplex zahrnuje všech 10 nejdůležitějších kmenů v počtu 10 miliard bakterií, ošetřených výrobními postupy tak, aby byl jejich počet plně garantován po celou dobu životnosti produktu. Přípravek je dále obohacen o betaglukany, pocházející z jejich nejlepšího zdroje, kterým je známá hlíva ústřičná, a vzácné kolostrum, které je součástí mateřského mléka a vytváří se pouze v prvních hodinách po porodu. Probiosan Inovum obsahuje kravské kolostrum v biokvalitě.
Probiosan Inovum působí příznivě především na střeva a jejich funkci, podporuje imunitní systém a je přínosem u všech alergických onemocnění. 
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2-3x denně. Obsah: 60 kapslí. Cena: 454 Kč / člen 349 Kč