Přírodní minerály, vitaminy a probiotika 

27.02.2023

Přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů i minerálů mají oproti uměle vyráběným formám nesporné výhody. V přírodě se nacházejí tyto prvky vždy v harmonii s dalšími látkami, které ve výsledném komplexu hrají nezastupitelnou roli. Jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují jejich účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost. 

Fytomineral koloidní roztok minerálů

Doplněk stravy. Koloidní roztoky minerálů jsou biologicky dostupné a vysoce vstřebatelné prvky získávané z pravěkých rostlinných ložisek v Utahu ve Spojených státech. Vznikaly po tisíce let rozkladem rozmanitých přírodních materiálů (rostlin, solí a vzácných zemin - jílů) a přeměnou neorganických minerálních sloučenin na suspendované organické, svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Jsou čistě přírodní, organismem optimálně využitelné a působí rychle a efektivně.
U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých prvků.
Doporučené dávkování: Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den. Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. 
Obsah: 100 ml
Cena: 620,- Kč / členská cena: 477,- Kč

Vitaflorin přírodní multivitaminový přípravek

Doplněk stravy. Vitaflorin je přírodní produkt obsahující vybrané extrakty z rostlin a plodů bohatých na biologicky aktivní látky. Jsou nejkvalitnějším zdrojem nezbytných minerálů a vitaminů. V přírodě i zde se jednotlivé vitaminy nacházejí vždy v harmonii s ostatními látkami, které mají svoji nezastupitelnou roli. Díky synergickému efektu posilují svůj účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost. Jednotlivé účinné látky podporují imunitu a zdraví kardiovaskulárního systému (rakytník řešetlákový), působí při napětí a únavě (aloe vera). U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých vitaminů a minerálů.
Účinné ingredience: Extrakt z plodů: rakytníku řešetlákového, granátovníku obecného, klanoprašky čínské, kdoulovce čínského, extrakt z aloe vera. 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3x denně. 
Obsah: 90 kapslí
Cena: 542,- Kč / členská cena: 417,- Kč

Probiotika

Probiotické kultury bakterií pomáhají v trávicím traktu člověka udržovat zdravou mikroflóru, která je důležitá  pro správné trávení a dobrou imunitu. Probiotika brání množení choroboplodných mikrobů, především bakterií a plísní, ve střevním traktu i celém organismu. Kromě toho hrají roli při prevenci vzniku nádorů a potravinové alergie. Jsou vhodná jako doplněk léčby antibiotiky, užívají se v jejím průběhu i po ní.

Probiosan přírodní probiotický přípravek

Doplněk stravy. Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, komplex probiotických bakterií a inulin.
Chlorella účinně detoxikuje organismus a zajišťuje zdraví jater, přirozenou obranyschopnost a zdravou funkci střevního traktu. Podporuje imunitu a dodává energii.

Doporučené dávkování:
1 kapsle 1-3x denně.
Obsah: 90 kapslí
                                  Cena: 451,- Kč / členská cena: 347,- Kč

Probiosan Inovum přírodní probiotický komplex

Doplněk stravy. Probiosan Inovum obsahuje probiotické bakterie, inulin, betaglukany a kolostrum. Probiotický komplex zahrnuje 10 nejdůležitějších kmenů v počtu 10 miliard bakterií. Produkt je dále obohacen o betaglukany, pocházející z jejich nejlepšího zdroje, kterým je známá hlíva ústřičná, a vzácné kolostrum, které je součástí mateřského mléka a vytváří se pouze v prvních hodinách po porodu. 

Doporučené dávkování:
1 kapsle 2-3x denně. 
Obsah: 60 kapslí. 
                                     Cena: 471,- Kč / členská cena: 362,- Kč

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!