ČLENSTVÍ V KLUBU ENERGY

Členstvím v Klubu Energy získáte za symbolický poplatek množství prémiových výhod. 

Nemáme žádné podmínky pod čarou, povinné odběry apd. Jakékoliv Vaše rozhodnutí je pouze otázkou Vaší vůle.


PODMÍNKY ČLENSTVÍ

Vstupní poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 390 Kč*

V tomto poplatku je zahrnuto roční členství umožňující nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a jeho roční předplatné (10 vydání doručených na Vaši adresu). Základní materiály se všemi potřebnými informacemi. Přednostní přístup ke klubovým akcím, poradnám, přednáškám a konzultacím. Věrnostní programu SALUS. Možnost aktivních slev.

Členství se uzavírá formou jednoduché přihlášky v Klubu Energy nebo Konzultačním centru bez jakýchkoliv dalších závazků, skrytých poplatků nebo povinností. Platnost členství je na dobu jednoho roku s možností obnovy za poplatek 99 Kč + nákup v minimální hodnotě 300 Kč* (opět včetně všech pokračujících výhod).

*/ nákup zboží v členských cenách nezahrnuje slevové balíčky, ani jinak cenově zvýhodněné zboží. 


Potřebujete se zeptat? Napište nám. 

SALUS věrnostní program

JE URČEN PRO ČLENY KLUBU ENERGY A PŘINÁŠÍ MOŽNOST PRAVIDELNÉ A AKTIVNÍ PÉČE O ZDRAVÍ 

Při pravidelných měsíčních nákupech v minimální hodnotě 800,- Kč a nepřerušení 12 měsíců po sobě, vás odměníme bonusem v hodnotě 1 150,- Kč. Nezáleží na tom, kterým měsícem v roce začnete. Bonus vám bude automaticky oznámen v rámci měsíčního vyúčtování a také formou SMS. Bonus lze čerpat pouze jednorázově během jednoho měsíce. Pokud hodnota vašeho nákupu nepřesáhne 1 150 Kč, zaplatíte za váš nákup symbolickou 1,- Kč. Nevyčerpaná hodnota bonusu propadá, nelze jej převést do dalšího období ani vyplatit.


LÁZEŇSKÝ BONUS

Po třech letech nepřerušeného věrnostního programu získáte nárok na LÁZEŇSKÝ BONUS, slevu ve výši 30% na týdenní ubytování s plnou penzí v lázních Podhájska (www. energy-podhajska.sk). 

Váš zájem o čerpání lázeňského bonusu sdělte na tel. č.: 283 853 853 nebo pošlete e-mailem na adresu: salus@energy.cz.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!