Aktuality, články, inspirace, informace...

Štípance

26.07.2023

K létu patři nejen sluníčko, voda a prázdniny, ale také nespočet štipanců, kousanců a bodnutí od různého hmyzu. Někdy si ani nevšimneme, jindy vznikne jen zanedbatelný pupínek, ale někdy se stane, že místo prostě zarudne, oteče a svědííi.

Základem zubních past Silix, Balsamio a Diamond je speciální bylinná směs, která se maceruje v třetihorní vodě termálního vřídla Podhájska. Bylinná složka past vykazuje silné čisticí, dezinfekční a protizánětlivé účinky. Stěžejní je její přínos pro ošetření měkkých tkání a závěsného aparátu chrupu. Extrakt působí proti zánětům v dutině ústní, aftům...

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin.

Jaro je tu a s ním se probouzí i první hmyz, bez kterého by život na Zemi možný nebyl. Ale bohužel to nese sebou i riziko možné nákazy. Pro někoho jsou zejména klíšťata velkou výzvou, jako by je doslova vábil a přitahoval, jiného si ani nevšimnou.

A jelikož i my jsme součástí přírody a ke svému životu ji...

Prameny

31.01.2023

Mnohým z vás prameny ve Skalce představovat nemusím, možná jen připomenutí, jaký poklad u nás máme.

V posledních dnech přichází často klienti s bolestí v krku. Ať už jen samostatně nebo ve spojení s virózou.

Mám pro vás několik tipů k lokálnímu ošetření pomocí produktů Energy, určitě některý z nich máte doma i vy .

Do klidu

13.12.2022

Zahlceni prací, předvánočním shonem, dotahováním a dokončováním, kde čeho, jakoby se skrze nás řítil celý Vesmír a jakmile to nebude, přijde nejspíš konec světa.
Znáte tuhle energii? Ten nutkavý pocit, že vše přece musí být a bez vás to fakt nejde?
Řeknu vám tajemství. Jde!
To jen naše mysl nás tlačí do všeho toho přesvědčení a ještě...

Kouzlo vůní

19.10.2022

Z hlubin země, v podobě humátů a Cytosanů, přeladíme pozornost na jemné vibrace samotné podstaty rostlin, jejich esenci.

Humáty

13.10.2022

Humátové přípravky k vnějšímu či vnitřnímu použití, jsou jedny z nejvýznamnějšího záležitostí, spojených s detoxikací a regenerací.

Zaměřit svou pozornost na vůni, lehce se nadechnout a zavnímat ten jemný letmý okamžik, kdy naše čichové receptory zachytí esenci a mozek přesune veškerou svou pozornost sem, do jediného skutečného bodu, tady a teď.

Hlava je sídlem lidské mysli. Vznikají zde nejen myšlenky, ale i emoce, které společně ovlivňují naše jednání, pocity a schopnost kvalitně prožívat každý den. Je to místo s nejbohatším zastoupením reflexních zón na lidském těle, které je zároveň nejvíce vystaveno všem okolním vlivům. Slunečním paprskům, horku, chladu, větru a každodennímu...

Říká se, že ráno dělá den... a když den začneme s příjemnou vůni, vlastním pohlazením a péčí sama o sebe... co může být krásnějšího.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!