Aktuality, články, inspirace, informace...

Již během února předává pomyslné žezlo svého vládnutí element Vody Dřevu. Prvek Dřevo je spojen právě s jarem a růstem. V přírodě se vše probouzí, rostlinky tlačí se půdou vzhůru a vše touží po jediném, po životě.

A stejně tak i my lidé jsme nedílnou součástí celého tohoto nádherného mystéria. S jarem přichází radost, chuť tvořit, pohybovat se,...

V tropických pralesích Střední a Jižní Ameriky, zejména pak v oblasti Peru, roste pozoruhodná rostlina, Uncaria tomentosa nebo také Kočičí dráp. Inkové ji právem uctívali jako posvátnou rostlinu. Jejích uzdravujících účinků jsou si vědomi po tisíciletí. Z generace na generaci si o ní předávají informace formou legend a mýtů.

Dnes si budeme povídat o dvou produktech, které se spolu mají opravdu rády. O Mycopulmu a Stimaralu. Osvědčují se v boji s únavou nejen postcovidovou, ale prakticky jakoukoli. Pomáhají ale ještě daleko šířeji.

• Nutričně vyvážená a jemná výživa podle TČM
• Harmonizace a podpora trávení
• Posílení orgánů• Doplnění energie
• Čistě přírodní, bez aditiv a konzervantů
• Rychlá a snadná příprava za 3 minuty
• Zdravý start do práce, na dovolené, při cestování, v nemocnici
• Nutričně komplexní výživa pro děti, pracující, těhotné (po porodu), seniory, nemocné...

Štípance

26.07.2023

K létu patři nejen sluníčko, voda a prázdniny, ale také nespočet štipanců, kousanců a bodnutí od různého hmyzu. Někdy si ani nevšimneme, jindy vznikne jen zanedbatelný pupínek, ale někdy se stane, že místo prostě zarudne, oteče a svědííi.

Základem zubních past Silix, Balsamio a Diamond je speciální bylinná směs, která se maceruje v třetihorní vodě termálního vřídla Podhájska. Bylinná složka past vykazuje silné čisticí, dezinfekční a protizánětlivé účinky. Stěžejní je její přínos pro ošetření měkkých tkání a závěsného aparátu chrupu. Extrakt působí proti zánětům v dutině ústní, aftům...

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin.

Jaro je tu a s ním se probouzí i první hmyz, bez kterého by život na Zemi možný nebyl. Ale bohužel to nese sebou i riziko možné nákazy. Pro někoho jsou zejména klíšťata velkou výzvou, jako by je doslova vábil a přitahoval, jiného si ani nevšimnou.

A jelikož i my jsme součástí přírody a ke svému životu ji...

Prameny

31.01.2023

Mnohým z vás prameny ve Skalce představovat nemusím, možná jen připomenutí, jaký poklad u nás máme.

V posledních dnech přichází často klienti s bolestí v krku. Ať už jen samostatně nebo ve spojení s virózou.

Mám pro vás několik tipů k lokálnímu ošetření pomocí produktů Energy, určitě některý z nich máte doma i vy .

Do klidu

13.12.2022

Zahlceni prací, předvánočním shonem, dotahováním a dokončováním, kde čeho, jakoby se skrze nás řítil celý Vesmír a jakmile to nebude, přijde nejspíš konec světa.
Znáte tuhle energii? Ten nutkavý pocit, že vše přece musí být a bez vás to fakt nejde?
Řeknu vám tajemství. Jde!
To jen naše mysl nás tlačí do všeho toho přesvědčení a ještě...

Kouzlo vůní

19.10.2022

Z hlubin země, v podobě humátů a Cytosanů, přeladíme pozornost na jemné vibrace samotné podstaty rostlin, jejich esenci.

Humáty

13.10.2022

Humátové přípravky k vnějšímu či vnitřnímu použití, jsou jedny z nejvýznamnějšího záležitostí, spojených s detoxikací a regenerací.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!