Aktuality, články, inspirace, informace...

Flavocel je zdrojem přírodního vitaminu C z keře Ibišku súdánského, jehož extrakt má silný antibakteriální účinek.
Vitamin C je nezbytným doplňkem stravy, protože si ho lidské tělo nedokáže samo vyrobit. Ve Flavocelu je také přítomna dobře vstřebatelná, levotočivá forma vitaminu C (kyselina L askorbová).

Zvýšený příjem vitaminu C je nutný zejména u...

O Vitamarinu jsme už mluvili, resp. psali, rybí olej v kapslích. Jednoduchý a rychlý způsob, jak svému tělu dodat potřebné živiny - esenciální matné kyseliny, jód, Vitamin D, A, E. 1 - 3 x denně jedna kapsle po jídle.

Máme tu však i děti, které buďto neumějí tabletu spolknout nebo jsou příliš malé (Vitamarin je...

Podzimní nádherně barevné scenérie a slábnoucí sluneční paprsky lákají na procházky do přírody. Aby si krásy podzimu užili i vaši zvířecí kamarádi, připravili jsme pro vás několik tipů, jak je preventivně chránit před nachlazením nebo jim pomoci se zdravotními problémy, typickými pro toto období.

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované, tudíž účinných látek obsahují mnohonásobně více.

Krásný rozhovor s panem doktorem Zouhaierem Helali - výrobcem vzácných přírodních olejů a esencí, používaných v Energy Beauty kosmetice. A také o tom, proč jsou jeho produkty tak vyjímečné a čím se liší od jiných, které jsou na trhu.

Pane Helali, provozujete několik manufaktur v oblasti Vysokého Atlasu v Tunisu a Maroku, kde vyrábíte velmi cenné,...

Pro zaryté přívržence kávy máme jedno srovnání: rozdíl mezi Organic Matcha a kávou je v přirozeně obsažených látkách. V kávě je kofein, silný stimulant. Matcha zase obsahuje teofylin a teaniny, k tomu spoustu minerálů, vitaminů, aminokyselin a antioxidantů. Podstatný rozdíl je ale v uvolňování energie. U kávy k němu dochází okamžitě, u čaje Matcha...

Naše tělo vitamin D potřebuje pro celou řadu důležitých funkcí. Budete se divit, ale je jich kolem dvou stovek. Někdy bývá vitamin D označován jako "slunečný" vitamin, protože přibližně 85 % jeho množství vytváří naše kůže prostřednictvím slunečního záření.

Toho je ale schopné sluneční záření v našich zeměpisných podmínkách jen v létě. A tak pomalu...

Období Země se obvykle řadí k pozdnímu, babímu létu. Existuje ale i jiný názor, který nám možná lépe umožní pochopit pohyby QI v elementu Země. Některé prameny uvádějí, že energie jednoho prvku, než přejde do dalšího, se na chvíli jakoby osvěží ve středu celého pentagramu, kde je Země. Toto zastavení před další činností je nesmírně důležité. Je to...

Tento malý pomocníček, který se vejde do kabelky a projde i letištní kontrolou nám pomůže odstranit první příznaky bolestí v krku, záněty nosohltanu i angíny, nejen v zimním období.

Při cestování osvěží dech a zpříjemní pobyt v klimatizovaných prostorech, jako je třeba letadlo. Kde záchvaty kašle z podráždění hrtanu apd., nemají zrovna moc možností...

Letos se mnou oba cestovaly do Egypta. Žádné umělé UV faktory nepoužívám už roky. Evropské slunce s oleji zvládám v pohodě.

Jedinečná kombinace přírodních látek a vitamínů, která nám pomáhá pečovat současně o cévní, nervový, hormonální i trávící systém.

Kustovnice, kudzu, rakytník řešetlákový, měsíček lékařský, olej z dýňových semen, chlorella, ženšen pravý, jinan dvoulaločný.

Kdybych si s sebou na pustý ostrov mohla vzít jen pět produktů Energy, vybrala bych si krémy Pentagramu®. Obsahují tolik bylin a éterických olejů, o kterých se ostatním krémům může jenom zdát, a společně pokrývají široké spektrum lidských potřeb. Zkrátka mi přirostly k srdci, miluju jejich vůni a každou chvíli je mým favoritem někdo jiný. Důležité...

Pleťová voda Visage water je výborná nejen na večerní očistu pleti, ale také jako lehké přírodní osvěžení v horkých letních dnech a dodání vlhkosti pleti.

Vůně růže krásně uvolní a zklidní naši mysl.

Praktickou lahvičku s rozprašovačem, můžeme mít vždy po ruce. Využijeme ji při cestování, po cvičení, do kanceláře nebo také po depilaci a holení,...

Jemný bioinformační krém Cytovital patří k energii Země. Země symbolizuje vlhkost, ochranu a výživu a stejné kvality má i Cytovital.

Dodává pokožce látky potřebné pro její regeneraci, chrání ji před nepříznivými vlivy a dodává tolik potřebnou vlhkost. Díky Cytovitalu může i vaše pleť nejen vypadat mladě, ale může být i zdravá.

Cytovital je nejvíce...