Aktuality, články, inspirace, informace...

Zaměřit svou pozornost na vůni, lehce se nadechnout a zavnímat ten jemný letmý okamžik, kdy naše čichové receptory zachytí esenci a mozek přesune veškerou svou pozornost sem, do jediného skutečného bodu, tady a teď.

Hlava je sídlem lidské mysli. Vznikají zde nejen myšlenky, ale i emoce, které společně ovlivňují naše jednání, pocity a schopnost kvalitně prožívat každý den. Je to místo s nejbohatším zastoupením reflexních zón na lidském těle, které je zároveň nejvíce vystaveno všem okolním vlivům. Slunečním paprskům, horku, chladu, větru a každodennímu...

Říká se, že ráno dělá den... a když den začneme s příjemnou vůni, vlastním pohlazením a péčí sama o sebe... co může být krásnějšího.

4x Grepofit

22.01.2022

Po Grepofitu sáhneme pokaždé, když cítíme, že na nás něco vlezlo. Čím dříve a razantněji nastavíme bacilům hranice, tím snadněji a rychleji náš prostor opustí.

Droserin je regenerační bylinný krém, který mají rády hlavně maminky.

* Pomáhá dětem při kašli i od ,,zelené" rýmy.
* Uleví nafouklému bříšku a plynatosti.
* V zimě působí také jako ochranný krém na obličej, když fouká a je chlad.

Stejně tak je výborný i pro rodiče.
* Velice dobře hydratuje suché ruce....

Letos jsme Vám přinesli novou řadu produktů Mycosynergy využívající léčivých vlastností vybraných druhů hub v synergii s další významnou složkou, kterou představuje bylinná fytoterapie. Cíleně vybrané extrakty bylin posilují účinek terapeutických hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách...

Aromaterapie

29.11.2021

Spiron air nejen že provoní náš byt či kancelář, ale díky pečlivě vybraným esencím z rostlin, které vykazují antiseptické účinky, jeho používáním snižujeme šíření virů prostorem.

Nezabere moc místa a přitom hodně pomáhá. Levandulovou esenci používáme pokaždé, když nás něco štípne (naštěstí to není často - ale když už, tak je fajn mít něco při ruce, aby se reakce nerozjela).

A pokud už jsem hodně unavení, tak si malinko natřeme třeba jen zápěstí, svět se rozvoní, tělo uvolní a nohy jdou snáz.

Tick a tack je novinkou loňského léta, kdy prošel úspěšně první zatěžkávací zkouškou.

Letošní Vánoční nabídka se nám rozrostla o krásná dárková balení krémů a mýdel. (Pro členy navíc se slevou 10%).

Od listopadu se náš sortiment rozrůstá o vonné esence. Levandule, Máta, Ylang Ylang, Sweet Orange, Geranium.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!