Aktuality, články, inspirace, informace...

Jarní očista a regenerace jater jde mnohem snáz, když si pozveme na pomoc kapky REGALEN. Podpoří trávení, játra zregeneruje a cestu ukáže.

Ideální pomocník pro ty z vás, které trápí jarní alergie.
V kombinaci s Cytosanem jsou velice účinnou prevencí a způsobem, jak podpořit tělo, ještě než bude jaro v plném rozpuku.

Jižní Amerika oplývá množstvím rostlin, které pozitivně ovlivňují zdraví člověka.
Jednou z nich je také stálezelený keřovitý strom Maytenus ilicifolila. Roste v lesích i v travnatých oblastech Brazílie, Paraguaye, Uruguaye a Argentiny.
Poznáme ho podle kožovitých listů s trny na okrajích, žlutozeleným květenstvím a oranžovými plody.

Jako první začali...

Přírodní antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej Grepofit nosol aqua, je ideálním společníkem v tomto zimním období.

- působí proti rýmě
- zlepšuje dýchání
- zajišťuje hygienu nosní sliznice

Jako základ obsahuje třetihorní termální vodu Podhájská obohacenou o extrakty ze šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovou...

Water balance - relaxační pleťová voda s čistícími a tonizačními účinky, která využívá harmonického spolupůsobení dvou rostlin - Cistus ladanifer a Lavandula stoechas. Tvoří ji směs jejich hydrolátů.

Kočičí dráp neboli Uncaria tomentosa je jednou z peruánských bylin s velkým antivirovým účinkem a posilujícím imunitní systém.


Ano, je to tak . Rakytníkový olej má totiž antistresové i antidepresivní účinky, snižuje únavu a zvyšuje imunitu.

Díky velmi vzácné omega-7 mastné kyselině nás dokonce ochrání před infarktem i mrtvicí.

A když si vmasírujeme i pár kapiček do pokožky, podpoříme tím regeneraci kůže. Takto se dá využít např. i při řešení hojení ekzémů.

Uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko roste palma mauritia, jedna z nejkrásnějších palem na Zemi.
Po staletí místní obyvatelé věří, že křivky jejího kmene, kyprost zpeřených listů a souměrnost koruny poskytují skrze její plody dokonalou esenci ženskosti a krásy.

V dnešní době díky moderním laboratorním metodám víme, že...

V krásném prostoru lékárny Vaše Srdcovka, se 6. listopadu konala přednáška na téma: Od první menstruace po menopauzu.

MUDr. B. Haltmar - gynekolog a porodník, ve své praxi spojující klasickou medicínu s alternativní a dlouholetý člen odborné rady Energy, nás potěšil v Prostějově svou návštěvou a hlavně spoustou informací a zkušeností.
Jako vždy...

Flavocel je zdrojem přírodního vitaminu C z keře Ibišku súdánského, jehož extrakt má silný antibakteriální účinek.
Vitamin C je nezbytným doplňkem stravy, protože si ho lidské tělo nedokáže samo vyrobit. Ve Flavocelu je také přítomna dobře vstřebatelná, levotočivá forma vitaminu C (kyselina L askorbová).

Zvýšený příjem vitaminu C je nutný zejména u...

O Vitamarinu jsme už mluvili, resp. psali, rybí olej v kapslích. Jednoduchý a rychlý způsob, jak svému tělu dodat potřebné živiny - esenciální matné kyseliny, jód, Vitamin D, A, E. 1 - 3 x denně jedna kapsle po jídle.

Máme tu však i děti, které buďto neumějí tabletu spolknout nebo jsou příliš malé (Vitamarin je...

Podzimní nádherně barevné scenérie a slábnoucí sluneční paprsky lákají na procházky do přírody. Aby si krásy podzimu užili i vaši zvířecí kamarádi, připravili jsme pro vás několik tipů, jak je preventivně chránit před nachlazením nebo jim pomoci se zdravotními problémy, typickými pro toto období.

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované, tudíž účinných látek obsahují mnohonásobně více.

Krásný rozhovor s panem doktorem Zouhaierem Helali - výrobcem vzácných přírodních olejů a esencí, používaných v Energy Beauty kosmetice. A také o tom, proč jsou jeho produkty tak vyjímečné a čím se liší od jiných, které jsou na trhu.

Pane Helali, provozujete několik manufaktur v oblasti Vysokého Atlasu v Tunisu a Maroku, kde vyrábíte velmi cenné,...