Července a Energy

28.06.2024

Měsíc červenec je podle TČM měsícem krevního oběhu.

Krevní oběhy v našem těle rozlišujeme dva. Malý probíhá mezi srdcem a plícemi. Díky němuž dochází k výměně plynů mezi zevním a vnitřním prostředím. A velký nebo také tzv. tělní, kterým je zajišťována výměna plynů a živin mezi jednotlivými tkáněmi a buňkami v těle.

Aby vše fungovalo hladce a plynule je k tomu potřeba spousta energie. Každý orgán má na tom celém nějaký podíl. Krevní oběh ovlivňuje orgány a orgány ovlivňují krevní oběh, vše je propojeno. Nic není víc nebo míň, spolupráce a harmonie je základ.

Aby bylo dostatek krve, potřebujeme také dostatek tekutin. Zejména v létě, kdy bývá hodně horko, tělo má zvýšený výdej ochlazováním povrchu potem, tak musíme více dbát na jejich příjem. Jelikož s potem odchází i minerály, které potřebujeme na další fungování, je vhodné je doplňovat. Takovým skvělým a jednoduchým řešením je Fytominerál. Jak už název napovídá, jde o minerály z rostlin, které naše tělo v lehkosti příjme a má z nich největší užitek. Stačí 10 kapek 2x denně do sklenice s vodou nebo přidat do láhve a vytvořit si třeba na výlet skvělý iontový nápoj.

Kromě tekutin, potřebuje tělo také pohyb, který je generátorem energie. Svaly na nohou jsou pomyslným "druhým srdcem", díky kterému se krev hýbe. Není nutné hned běžet do posilovny nebo na túru, stačí se po půlhodince sezení zvednout, protáhnout, udělat pár kroků po kanceláři, aby se lymfa a krevní tok hezky pohnul. Každý malý krok se počítá .

Jak jsem psala výše, krevní oběh je záležitostí celého těla a k tomu nám krásně nahrává i letní krémová akce (krémy 50ml, červenec + srpen).

Energy krémy jsou specifické a výjimečné. Obsahují totiž 50% bylinného extraktu, což se běžně neděje. Navíc macerace v třetihorní vodě z podhájské jim přidává na dynamice. A aby toho nebylo málo, každý v sobě obsahuje také esenciální oleje a informace z minerálů. To vše je namícháno tak, aby se jednoduše propojilo s 5 elementy dle čínského pentagramu. Každý z krémů je skvělou nástavbu a zesilovačem účinků koncentrátů. Bez vedlejší účinků a kontraindikací jsou vhodné pro každého od miminek, budoucích maminek až po seniory. Můžeme je bez obav kombinovat a používat společně.

Kde a jak natíráme?

Artrin - Voda. Využijeme kdykoliv, kdekoliv a cokoliv bolí je oteklé či zarudlé, po úrazech. Na oblast ledvin při únavě, zánětech. Nejuniversálnější krém.

Ruticelit - Oheň. Na křečové žíly, unavené nohy po dlouhém stání, na hrudník při srdečních potížích či při úzkosti.

Cytovital - Země. Při potížích se štítnou žlázou, na oblast vaječníků, dělohy, svalové bolesti. Vyživuje pokožku, výborný po opalování.

Droserin - Kov. Při kašli na hrudník, rýmě na čelo a oblast dutin, na neštovice...

Protektin - Dřevo. Na ekzémy, štípance, oblast jater a žlučníku, při jarních bolestech hlavy z větru, bolavé kyčle, lokty a vazy.


© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!