NABÍDKA SLUŽEB klubu Energy Prostějov

Poradna Energy

Lidský organismus je jeden celek spolu s přírodou a celým vesmírem. Nejsme odděleni. Neexistuje v něm ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáním příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny produkty Energy jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

Pomocí principů a optikou TČM tak přichází možnost pochopení, co se v systému odehrává a tím se nabízí i cesta jak opět rozeznít harmonii. Jedou z pomyslných ladiček jsou právě produkty Energy. 

Individuální konzultace a poradenství: Hana Kaplánková,tel. 603 167 328,energyprostejov@email.cz
Cena: 300 Kč 

Objednání: osobně v klubu Energy, tel. 603 167 328, e-mail: energyprostejov@email.cz

Diagnostika přístrojem Oberon

Přístroj Oberon zjišťuje přítomnost patogenů v organismu (viry, plísně, bakterie...) Pomůže vyhodnotit stav všech vašich orgánů Oberon pracuje na principu takzvané oscilační terapie. Přístroj rozliší fyziologické signály od patologických, patologické změní na fyziologické a navrátí je zpět do těla pacienta. Tím dochází k harmonizaci celého organismu a k úpravě a posílení regulačního systému. Oberon umožňuje vyhodnotit procentuální účinnost daného léku či potravinového doplňku.
Přístroj dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie.
Diagnostika a poradenství:
Mgr. Lenka Vévodová
Cena: 600 Kč

Objednání: osobně v klubu Energy, tel. 603 167 328, e-mail: energyprostejov@email.cz

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!