Artrin Renove podpoří naši sílu a vůli žít

10.04.2019

Patříte mezi ty, kdo jsou po zimě stále vyčerpaní a nemohou se nastartovat? Provází vás únava i během roku, ztrácíte rychle energii? Bolí vás záda, kolena a máte studené ruce a nohy? Trápí vás zuby anebo jste nedoslýchaví? Máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech a trpíte na záněty čelních dutin? Pakliže ano, pak máte v nerovnováze element Vody - okruh ledvin a močového měchýře.

ZBAVME SE NEPOTŘEBNÉHO, ŽIJME BEZ OBAV
Ledviny jsou ve své tělesné funkci zeslabovány nebo posilovány kvalitou našich partnerských vztahů, vztahů s nejbližšími i ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami. Ledviny filtrují krev a vytvářejí moč v poměru asi 850:1. Je to symbolické. Proč? Také bychom se totiž měli naučit filtrovat setkání, rozhovory a problémy a vybrat si jen tu část, která je po náš život nějak důležitá a přináší nám nový směr, dobrou radu či orientaci pro další cestu životem. Mnohdy se vyčerpáváme řešením situací, které nám ani nepřísluší. Kvalita fungování ledvin rozhoduje o našem charakteru, tvoří naši osobnost a dává vzniknout mnoha nemocem - revmatismu, bolestem páteře, ženským nemocem, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí, kožním chorobám či vysokému tlaku. Močový měchýř v sobě hromadí odpadní látky a vylučuje je z těla ven. Zbavme se i my myšlenek, které už nepotřebujeme. Stav močového měchýře ukazuje, jak umíme snášet a vypouštět tlaky života. Problémy s měchýřem ukazují na rozzlobenost a obviňování, na nedostatek pochopení pro druhé. Hlavní emocí tohoto okruhu je STRACH. Svazuje nás a podsouvá negativní myšlenky a očekávání. Máme strach ze ztráty jistot, z chyb, ze selhání, ze své nedokonalosti... Řešením je láska. Láska vítězí nad strachem, zlobou, penězi i nad silou. Láska je totiž síla sil. 

Važme si sebe sama jako druhých lidí a milujme sebe a druhé i se všemi nedostatky. V druhých lidech, a především v partnerovi, máme ukrytu svou sílu. V jednání ostatních totiž najdeme klíč k řešení svých potíží, jsou to jen naše zrcadla, skrze něž máme šanci vidět sebe. Život je radost a škola, berme ostatní jako trenéry a s radostí ten trénink přijímejme. Přijetí je dar a lék. 

Vnitřně k regeneraci okruhu ledvin nejvíce využijeme Renol s krémem Artrin, King Kong, Fytomineral, Skeletin nebo čaj Smilax officinalis. Tělu pomůžeme opět Biotermalem a ostatními terapeutickými krémy z Pentagramu®. 

EMOCE STRACHU SE VÝRAZNĚ PROJEVUJE I NA OBLIČEJI 
Leknete se někdy při pohledu do zrcadla?
» Dívá se na vás unavený, bledý obličej, s výraznými tmavými kruhy pod očima.
» Oči jsou bez jiskry, zapadlé a kolem nich mohou být otoky.
» Pleť je povadlá, šedavá až průsvitná, bez energie.
» Všechny svaly v obličeji jsou stažené. Celkově
můžete pociťovat naprosté vyčerpání, které o to víc kruhy pod očima zviditelní, a může se stát chronickým únavovým syndromem. Tak to je čas pro Artrin renove.

STRACH BÝT ŽENOU
Artrin renove umožňuje nám ženám být opravdovou ženou vedle svého muže. Popravdě? Kolik žen to tak má? Kolik žen je partnerovi spíš maminkou, pečovatelkou nebo se stane řídící jednotkou a přebírá velení? To je důvod, proč je pro mnohé ženy těžké přijmout vůni pleťového Artrinu. Jasmín je totiž typická ženská - krásná, svádivá, opojná, sebejistá a omamná. Strach být ženou často způsobuje, že po Artrinu renove
nesáhneme. I když víme, že bychom potřebovaly právě tento krém, vůně nám to nedovoluje a vezmeme jiný z řady Renove, který je momentálně našemu naladění bližší. Postupně se k Artrinu renove dopracujete, to mi věřte.

Artrin renove je vzácný svým obsahem arganového, mandlového, makového a jojobového oleje. O výjimečných účincích už jste mnohokrát četli, takže upozorním dnes na makový olej, který má své místo v tomto krému proto, že je pro organismus i pleť přímo hořčíkovo- -vápníkovou bombou. Vitaminy E, B1 a B12 vyživují pleť, chrání ji a podporují obnovu pokožky. Další velmi důležitou složkou pro regeneraci pleti a tvorbu kolagenu je extrakt Crotonu lechleri. Jeho účinky známe díky Drags Imunu. Protože Artrin renove patří mezi méně výživné krémy, můžeme mít pocit, že naší pleti nestačí. Máme dvě možnosti - buď si k němu
přibereme výživnější krém (Cytovital renove nebo Droserin renove), nebo posílíme výživnost Artrinu renove přidáním 1-2 kapek vybraného za studena lisovaného oleje nebo Visage oilu, které smícháme v dlani se 4 dávkami krému. 

zdroj časopis Vitae
autor: MARCELA ŠŤASTNÁ

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!