Být pánem svého pocitu

06.02.2019

Jak moc můžeme ovlivnit, co cítíme? A jak přesně vlastně dokážeme rozlišit, proč co cítíme? Neustále na nás působí vibrace i látky v různých souvislostech a pokaždé máme trochu jinou úroveň životní energie. Pocit je něco, co vzniká jako koktejl toho všeho. Pocit z vycházejícího slunce v sobotu může být jiný než v úterý. Možná ale naše pocity ovlivňují i pohyby planet, složení vody, myšlenky těch, kteří na nás myslí nebo množství parazitů sídlících v našem těle. Pocit je alchymie... Uvědomování si svého vyššího Já, které bdí nad tím vším, je jediný způsob, jak se nenechat pocity roztrhat na kusy.

AKCE A REAKCE, POCIT A EMOCE
Na pocity navazují naše emoce, které jsou vyjádřením pocitu navenek. Ty už bychom mohli mít pod kontrolou, i když mnohdy je konverze pocitu do emoce plně automatická událost. Pokud si ale uvědomujeme, co cítíme a proč, můžeme si i vybrat, jak zareagujeme. Prostor mezi vzniklým pocitem a emocionální reakcí na něj se zvětšuje, pokud se věnujeme meditační praxi a nejsme líní prozkoumávat svoje nitro. Je něco, co by nám kromě meditace mohlo pomoci vybrat ze všech možností emocionálního vyjádření tu lepší, laskavější, klidnější a vyzrálejší? Naštěstí ano!

GURU VIRONAL
Zkušenosti klientů dokazují, že
Vironal je tou instancí, ke které se můžeme stáhnout, pokud vnímáme, že naše pocity i emoce unikají naší vědomé kontrole. Vironal patří k prvku Kov a Kov je prvkem Nebes, místem, kde jsou odpovědi na všechny otázky. Vironal podporuje budování obranné energie Wei Qi, která proudí pod povrchem naší kůže a vytváří jakousi drátěnou košili. Přirozeně se cítíme lépe a reagujeme sebejistěji, pokud se cítíme chráněni. Vironal působí při stavech paniky, psychického rozhození a pociťování chaosu, protože Nebesa jsou řád a tenhle řád nám pomůže srovnat si priority a uvidět pravou podstatu. Vironal nás obrazně chytne za ruku a přesvědčí ve vteřině, že je všechno v pořádku, stačí se jen pořádně nadechnout a vydechnout. Uvolníme se při vědomí, že tenhle vesmír má řád a nic se neděje náhodou. Vironal nás do tohoto řádu naverbuje, oblékne výstroj a dovolí být neohroženými bojovníky.

VLÁDCE ORGÁNŮ KOVU
Vironal harmonizuje činnost orgánů Kovu - plic a tlustého střeva. Podporou plic nám pomáhá "vydýchat" okolnosti našeho života, které nemůžeme ovlivnit. Povzneseme se díky němu nad cizí emocionální reakce, které s námi opravdu mají jen málo společného. Je to dobrý pomocník pro zvládnutí schopnosti nebrat si věci osobně. Podporou tlustého střeva Vironal pomáhá vytěsňovat negativní věci z psychiky a nenechávat uvnitř sebe uvíznout nevyřčené pocity. Emocionální reakce je mnohdy opravdu důležitá, a pokud některé pocity nezpracujeme do emoce, mohou v našich hlubinách kvasit a trápit nás po dlouhou dobu. Vironal nás podpoří v tom učinit rozhodující prohlášení, odhodlat se k výpadu proti tomu, co nás tísní, a v případě potřeby ostrým mečem rozetnout pouta, která nás svazují. Dobrý pocit ze života vzniká díky sekreci hormonu serotoninu a ten se koneckonců tvoří právě ve střevech. Stav našeho gastrointestinálního traktu tedy hraje naprosto zásadní roli v koktejlu našich pocitů.

POSILA V TU PRAVOU CHVÍLI
Vironal je vhodný nejen pro děti, které potřebují podpořit schopnost bránit se, ale pro všechny, kdo se nacházejí momentálně nebo dlouhodobě v jakémkoli konfliktu. Kdykoli máme pocit, že jsme v ohrožení, že danou situaci nezvládáme tak, jak bychom chtěli, je ten správný čas povolat posilu jménem Vironal, který zpevní naši osobnost.

Zdroj: Vitae, Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!