Cytovital - energie země

29.07.2019

Jemný bioinformační krém Cytovital patří k energii Země. Země symbolizuje vlhkost, ochranu a výživu a stejné kvality má i Cytovital.

Dodává pokožce látky potřebné pro její regeneraci, chrání ji před nepříznivými vlivy a dodává tolik potřebnou vlhkost. Díky Cytovitalu může i vaše pleť nejen vypadat mladě, ale může být i zdravá.

Cytovital je nejvíce ceněn pro schopnost výrazně regenerovat a viditelně omlazovat buňky pokožky. Působí proti vzniku vrásek. Chrání před účinky UV paprsků a volných radikálů a ještě navíc dokáže pleť dostatečně hydratovat. 


Další důležitou vlastností Cytovitalu je jeho schopnost harmonizovat hormonální systém přímo přes kůži. Tuto schopnost má krém díky obsahu výtažků z léčivých rostlin (vanilka, kokořík, pupečník, sečuánský pepř, anýz). Dokáže velmi dobře upravit činnost štítné žlázy a příštítných tělísek, ale i jiných endokrinních orgánů.

Dobré zkušenosti s Cytovitalem mají například ženy s bolestivou nebo nepravidelnou menstruací a ženy trpící před periodou bolestmi v prsou.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!