Dárek pro Vás - Energy Essence

06.10.2020

U příležitosti 25. výročí Energy jsme pro Vás vytvořili limitovanou edici aromaterapeutického parfému, který je nejen samotnou esencí Energy, ale zejména poděkováním všem našim členům za jejich úžasnou důvěru a věrnost.

Energy essence obsahuje vybranou směs silic v nejkvalitnějším jojobovém oleji a lze ji použít jako parfém k aplikaci přímo na kůži. Vhodné je zápěstí nebo jemná pokožka za ušním boltcem. Zastavte se, nadechněte se a dovolte této nové vůni vstoupit. Jaká je? Každý jsme jiný a jedinečný, každému bude vonět jinak, každou chvíli zavoní jiná její část. Pozorujte, otevřete se a vnímejte... 

Ylang-ylang - esence posvátného přijetí sebe jako ženy, sebe jako muže. Všichni touží po své "druhé polovině", z vnějšího světa se jí však nikdo nedočká. Celistvá bytost nevytváří závislosti na vztazích, zná svou hodnotu a vnímá zrcadlení ve vztazích kolem sebe. Pouze takový člověk navazuje vztahy zdravé a harmonické. 

Geránium - plná vůně, přinášející hluboké zklidnění. Otevírá srdce lásce, probouzí nádech ženské síly i jemnosti a uzdravuje vztah k ženství (ženám, matkám...). 

Levandule - pradávná hlubina ženského archetypu, moudrost něžné a bezpečné náruče. Propouští strachy, úzkosti a obavy, uvolňuje napětí a přináší pokojný spánek a klid na duši. 

Máta peprná - esence svobodného nádechu do života. Uvolnění tíhy emocí, stabilita a osvěžení. Přináší lehkost a rozpouští nánosy prastarých otisků manipulace a nesvobody. 

Hřebíček - kořeněná esence, která stabilizuje a ukotvuje, podporuje imunitu a vlastní sílu, zakořeňuje zdravé sebevědomí. 

Cistus - je považován za jeden z dávných duchovních olejů s dlouhou historií, pomůcka k meditaci a centrování. Rozproudí energii, podporuje imunitu a přivádí nás na cestu domů. 

Jednotlivé esence působí ve svých tématech a talentech na naše fyzické i psychické zdraví. V kombinacích se však jejich účinky prohlubují a dávají prostor pro vytvoření synergie, kdy finální směs může působit v širším spektru vnímaného pocitu - obrazu. 

V našem parfému jsme při jeho tvorbě našli několik příběhů. Co člověk, muž či žena, byl vždy jiný, nový, podle otevřenosti vnímání. Hlavní linií, kterou viděli všichni jeho tvůrci společně, je příval energie, která vyzývá k novému vykročení - nová šťáva do života, optimismus a lehkost bytí, otevření se novým příležitostem.
A jak to máte vy? Hrajte si, vnímejte a užívejte. Nově přivoňte k životu a nechte se vést. Za novým dobrodružstvím... 

Přijďte si k nám pro dárek!
Vaše Energy


Po předložení dárkového poukazu z časopisu Vitae, má každý člen Energy ZDARMA nárok na 1ks ENERGY ESSENCE. Poukaz lze uplatnit od 1. 10. do 30. 11. 2020. Neprodejné!


© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!