Fytominerál 6x jinak

29.04.2019

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Slouží k výstavbě tkání v těle, regulaci pochodů látkové přeměny a zúčastňují se i procesů vedení nervových vzruchů. 

Jelikož si je naše tělo nedokáže vyrobit samo, jsme odkázáni na na jejich příjem potravou a vodou. Nicméně nedostatek, nadbytek i nesprávný poměr minerálních látek mohou vést ke zdravotním problémům. Pokud je příjem minerálů dlouhodobě nízký, čerpá organismus ze zásob uložených ve svalech, játrech a kostech. 

Jednou z možností jejich účinného doplnění do organismu je podávání Fytomineralu, který nabízí i řadu netradičních způsobů využití:

  • Minerální voda - pro přípravu skvělé minerální vody s přírodní formou minerálů stačí 15 kapek do ½ litru kvalitní vody.

  • Iontový nápoj - po fyzické zátěži a tréninku si do sklenice vody přimíchejte 15 kapek koloidních minerálů. Zlepší se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.

  • Regenerace vlasů - do půl litru vody nakapejte 15 kapek a touto minerální vodou provlhčete vaše vlasy a vlasovou pokožku.

  • Regenerace nehtů - po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný roztok koloidních minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.

  • Regenerace pleti - přidáním 15 kapek do půl litru vody získáte minerální vodu pro unavenou pleť. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic jiného než čistou vodu. 3x denně potřete postižená místa. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Fytomineral můžete přidávat do různých krémů a masek.

  • Výživa rostlin - do jednoho litru vody dejte 4 kapky koncentrátu.
© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!