Humáty

13.10.2022

Humátové přípravky k vnějšímu či vnitřnímu použití, jsou jedny z nejvýznamnějšího záležitostí, spojených s detoxikací a regenerací.

Znáte přísloví: ,,Zem z nás vše vytáhne."... a tady ji máme...Humát je výtažek z rašeliny, který umí na sebe navázat mnohé škodliviny a vyloučit z těla ven.

V říjnu můžete navíc tyto produkty získat s 35% slevou!  


Cytosan ve formě mýdla: Podporuje detoxikaci a regeneraci s hlubokým účinkem. Lze jej použít univerzálně na všechny kožní onemocnění včetně plísní. Používá se u ekzémů, akné i lupénky.

Humáty obsažené v mýdle, jsou mimořádné svým účinkem. Z pokožky odstraňují škodlivé usazeniny a tím dochází k obnovení přirozené funkce pokožky a její regeneraci.


Jednoduše ,,bahno v tubě," to je Cytosan Fomentum gel

 Použijeme na těle tam, kde je bolest, zarudnutí, ekzém, akné apd. Natřeme postižené místo a necháme působit. Výtažky z rašeliny místo zklidní a zmírní bolest. Pokožku zregenerují a omladí. Perfektně funguje i na velké štípance nebo bodnuti. Letos mám vyzkoušeno hned několikrát. Už pár minut po natření byla cítit úleva od bolesti a otok se, téměř před zraky zmenšoval. Do pár dnů nebylo, co řešit. 

Po aplikaci a umytí obkladu doporučuji ještě natřít některým z krémů pentagramu, podle účelu. 

Tady jen pár tipů. Při bolestech a otocích Artrinem, u akné Protektinem, u hematomů Ruticelitem, při kašli hrudník Droserinem a pro krásnou pleť Cytovitalem. V třetihorních pralesích a močálech, rozpadem organických látek za nepřístupu vzduchu, vznikla ta nejúžasnější přírodní koupel pro nás, Balneol. Přidáním vybraných éterických olejů z rostlin (z grepfruitu, túje, vavřínu, jalovce, kafrovníku, listey a styraxu), její účinky ještě povýšily.

Koupelí se prokrví pokožka a klouby, čímž dochází nejen k příjemnému prohřátí celého těla, ale také k rychlejší regeneraci poškozených a unavených tkání. 

Koupelí dochází přes kůži k odplavení toxinů. Rozprouděním krevního oběhu napomůže k lepšímu okysličení buněk a nastartování imunitního systému. 

Éterické oleje ovlivňují bezprostředně látkovou výměnu i centrální nervový systém.
- regenerace kloubů, bolesti páteře, úrazy
- zánětlivá onemocnění kůže
- infekce dýchacích cest, astma gynekologické a urologické obtíže
-  relaxace  


Humáty k vnitřnímu užití.

Jejich jedinečnost spočívá ve schopnosti pročistit organismus zevnitř, navázat na sebe těžké kovy, toxiny, látky organického i anorganického původu, které bez rizika pro organismus vyloučí z těla ven. Tělo pak snáze a rychleji regeneruje. Je to stejné, jako když si doma uklidíme. V čistém prostoru se cítíme mnohem lépe a klidněji. Přichází k nám nové inspirace a nápady, které s lehkostí realizujeme. Už nás nepořádek nebrzdí. 

Také využitelnost a vstřebatelnost živin z potravy a doplňků stravy se zvyšuje. Což je velkým přínosem nejen pro nás, ale také naši peněženku. 

A jaký je rozdíl mezi Cytosanem a Cytosanem Inovum?

Rozdíl spočívá v jedné základní složce. 

Cytosan inovum obsahuje navíc zelený jíl, který působí ve střevech jako jemný kartáček, odstraňující nečistoty. Zároveň však na sebe umí také navázat toxiny, které se pak z těla vyloučí přirozenou cestou.

Při užívání kteréhokoliv z těchto doplňků stravy, je třeba dostatečně pít, ať se vše snáze a rychleji odplaví. Žádný z těchto produktů nenahradí lékařskou péči. Jsou to doplňky stravy a kosmetika.

 

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!