Mycosynergy - NOVINKA!

09.01.2022

Letos jsme Vám přinesli novou řadu produktů Mycosynergy využívající léčivých vlastností vybraných druhů hub v synergii s další významnou složkou, kterou představuje bylinná fytoterapie. Cíleně vybrané extrakty bylin posilují účinek terapeutických hub žádoucím směrem a zároveň podporují oblasti, které by samotné houby v takto vysokých dávkách měly tendenci oslabovat. 

Na podzim jsme Vám představili Mycopulm pečující o naše plíce a tlusté střevo, a v zimě Mycoren posilující ledviny, prostatu a močový měchýř. Dále se můžete těšit na Mycohepar zaměřený na játra a žlučník, Mycocard podporující srdce i krev, a závěrem Mycopan hýčkající pankreas (slinivku) a žaludek. Uvedeme je vždy v nejvhodnějším období, kdy bude "vládnout" daný element. 

Předpokládaný čas uvedení je tedy:
‣ Mycohepar: březen 2022
‣ Mycocard: červen 2022
‣ Mycopan: srpen 2022


Produkty Mycosynergy lze velmi dobře využít jak samostatně, tak v kombinaci s ostatními produkty Energy, zejména se základním Pentagramem koncentrátů, neboť se fantasticky doplňují. Oproti Pentagramu produkty Mycosynergy cílí přímo na hlavní orgány a obtíže, odrážející se v jejich hmotě a tkáních. Vzájemná kombinace spojí cestu "shora" (ovlivnění funkce) s působením "zdola" (řešením potíží, jejichž původ se nachází ve hmotě). Především zpočátku velmi doporučujeme konzultaci ve Vašem klubu Energy nebo u zkušených poradců, protože správná diagnostika a nastavení kombinací produktů hrají velký význam pro dosažení kýženého efektu. 

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!