NOVINKA! QI drink XXL

31.03.2023

Balení QI drinku již také ve verzi XXL.

A co to vlastně QI drink je? 

Extrakt ze semen slzovky obecné, doplněný o extrakt z kořene kozinec blanitého. 

Slzovka je obilnina, která má pro tělo velice podporující účinky, zejména v oblasti trávení a tím přirozeně navrací i naší energii. Bez dobrého trávení to prostě nejede.

Obsahuje velké množství betakarotenu, vápníku, draslíku, zinku, železa i hořčíku. Velké množství B vitamínů a je přirozeně bezlepková.

Kozinec blanitý je stejně jako slzovka v tradiční čínské medicíně používán po tisíce let, a to na podporu imunity zejména v době nepříjemných zevních vlivů, jako je například i počasí, které se nám teď na jaře střídá vskutku rychle.

Jednoduchá a rychlá příprava nám umožňuje pohodlný způsob, jak pro své tělo hodně udělat. Ideálně ráno ke snídani zalít 1 čajovou lžičku 2 dcl horké vody a je hotovo. Nápoj nám také pomáhá s lehkou detoxikací, regeneruje plíce, slezinu i ledviny, napomáhá trávení tuků, odstraňuje hleny, osvědčuje se u nadýmání a pocitů plnosti…. ulevuje také od těžkých myšlenek, špatných nálad a depresí.

Jediné, co říct na závěr … na zdraví !  

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!