Offtusit - pastilky proti kašli

01.02.2021

Offtusin, který byl v prosinci dárkem k nákupu, je nyní k prodeji. 

Nabídka je určená pouze členům klubu a platí do konce března nebo vyprodání zásob.

Offtusin můžete také získat se slevou 50%, při nákupu některého z těchto produktů: Vironal, Grepofit, Grepofit drops, Drags Imun nebo Cistus

Malá dražé určená proti kašli, složená z pěti nejúčinnějších extraktů, které pomáhají tušit dráždivý kašel, působí proti infekci a urychlují regeneraci. 

Jsou malá, příjemné a svěží chuti, a přestože každé z nich váží pouhý 1 gram, rozhodně klamou tělem. Obsahují téměř 118 mg pěti nejúčinnějších extraktů, které napomáhají tišit dráždivý kašel, působí proti infekci a urychlují proces regenerace. Žádný z extraktů zde nehraje prim, jsou vyvážené, všechny stejně důležité a účinné a zcela neplánovaně pocházejí téměř ze všech kontinentů a podnebných pásem. 

VELKÁ PĚTKA
Echinacea purpurea - všem známá, nicméně v mnoha ohledech nepřekonatelná třapatka nachová, která zvyšuje odolnost proti infekcím. Doporučuje se užívat, pokud je jakýmkoliv způsobem oslabena obranyschopnost organismu (při rýmě, chřipce, zánětu horních cest dýchacích a dalších). 

Pelargonium sidoides - extrakt z kořene léčivého muškátu z Jižní Afriky. Afričtí domorodci používají kořeny této rostliny zejména k léčbě plicních onemocnění. Moderní studie potvrdily antibakteriální a imunostimulační účinky této rostliny a v současné době se používá v západní medicíně k léčbě nachlazení. 

Hedera helix - výtažek z listů břečťanu popínavého, který napomáhá při onemocnění dýchacích cest z nachlazení a u zánětů průdušek. 

Sambucus nigra - extrakt černého bezu úspěšně používaný při kašli, chřipce, rýmě a nachlazení. 

Cetraria islandica - lišejník islandský nebo také pukléřka islandská či islandský mech má silné protizánětlivé účinky. Bojuje proti choroboplodným bakteriím a virům. Uplatní se při podráždění sliznic v ústech a nosohltanu a s tím spojeným suchým dráždivým kašlem.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!