Víc než jen šampon

02.07.2019

Léto, dovolená, koupání a hlavně horko a s tím i spojené pocení nejen na těle, ale i na hlavě, po nás vyžaduje častější mytí vlasů. Abychom vlasy a sebe zbytečně nezatěžovali chemií a dráždivými šampony je pro tělo prospěšnější sáhnout po přírodních produktech.

Šampony Energy, nejen že jsou přírodní, kromě účinků spojených s péčí o vlasy a pokožku hlavy působí také přes energetický systém reflexních zón a akupunkturních bodů na hlavě i na celkovou zdravotní kondici a také na zpracování emocí.

Složení šamponů totiž opět vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu®, založené na principu rovnováhy a teorii pěti prvků, tak jak již známe z koncentrátů a krémů. 
Šampony obsahují bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska a může je používat celá rodina, vč. dětí. 

Který si vybrat?

Doporučení šamponů pro jednotlivé typy vlasů je spíše orientační, šampony se dají použít na jakékoli vlasy a jakoukoli barvu. Mnohem podstatnějším faktorem pro vaše rozhodnutí by měl být váš pocit a vůně, kterou si vás přitáhne. 

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!