Proč je dobré užívání Himalayan Apricotu?

15.04.2019

Olej z meruňkových jader-ručně  zpracovaných a za studena lisovaných, je doslova koktejlem zdraví prospěšných látek. Obsahuje množství minerálů, neneasycených mastných kyselin a  vitamínů A, B i C, vč. dvou unikátních vitaminů skupiny B - a to B15 a B17.


Vitamin B15 (kyselina pangamová), nebo také "antistresový vitamín".

  • Je výborným doplňkem stravy pro sportovce. Podporuje odbourávání kyseliny mléčné ze svalů a tím přispívá k rychlejší regeneraci. 
  • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, brání usazování tuků v játrech a chrání před cirhózou
  • Ulevuje při astmatu.
  • Působí proti autismu 
  • Dokonce prý snižuje touhu po pití alkoholu.

A co B17 neboli amygdalin? Je to další z látek, přirozeně se vyskytujících v mandlích. Když začnete po účincích tohoto vitamínu pátrat, většina textů řeší, zda je nebo není účinný při léčbě rakoviny. Kdo ví? Každopádně vitaminy jsou látky, důležité pro různé metabolické pochody v těle, které si až na výjimky samo nedokáže vyrobit. Proto je musíme získávat potravou. 

Z energetického hlediska nám Hiamalyan Apricot pomáhá se rychleji vyrovnat s náročnými životními podmínkami kolem nás. Stimuluje naše duševní schopnosti, uvolňuje ze stresu, zklidňuje nervou soustavu a učí nás, že je Život krásný "za každého počasí."

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!