Ruticelit v nás zažehne jiskru

17.07.2019

Ruticelit je bylinný krém, který patří k prvku Oheň a k energii Tepla, které je spojené s létem. Oheň a Teplo obecně souvisí s motivací, chutí do života a vlastně do jakékoli činnosti, s touhou po poznání a radostí z něj. Stejně tak Ruticelit. Tento krém nám pomůže se rozběhnout, zažehne v nás jiskru, roztočí vrtuli našeho motoru.

Ruticelit je velmi vhodný krém pro podnikání a jakékoli projekty, které stojí na začátku. Hodí se pro rychlejší a přesnější orientaci v informacích všeho druhu, učí propojovat jednotlivosti a uvědomovat si souvislosti. Usnadňuje učení tím, že stimuluje zvídavost a touhu po poznání. Je vhodné jej použít před jakýmkoli adrenalinovým, fyzicky nebo psychicky náročným výkonem, jelikož je schopen dodat nám dostatek energie a kuráže k jeho uskutečnění. Je ovšem dobré dávat si pozor na jeho návykovost a nezneužívat jeho sílu a podporu pro běžně zvládnutelné situace.

Ruticelit má mimořádnou schopnost rozproudit naši krev, životní energii a naši touhu uskutečnit všechno to, po čem sníme. Může nám pomoci splnit si svá tajná hluboká přání a zároveň být v absolutním souladu s Vyšší vůlí. Velmi dobře napomáhá právě napojení na Univerzum a učí nás pokoře, odevzdanosti našemu osudu a důvěře k průběhu našeho života.

S Ruticelitem můžeme nejen zvládnout křečové žíly a únavové pocity lýtek, ale také vidět náš život jako radostný a zábavný sled nenáhodných situací a s důvěrou se aktivně zapojit do jeho proudu.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ, časopis Vitae 

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!