Do přírody v klidu a s pocitem bezpečí

23.03.2023

Jaro je tu a s ním se probouzí i první hmyz, bez kterého by život na Zemi možný nebyl. Ale bohužel to nese sebou i riziko možné nákazy. Pro někoho jsou zejména klíšťata velkou výzvou, jako by je doslova vábil a přitahoval, jiného si ani nevšimnou.

A jelikož i my jsme součástí přírody a ke svému životu ji potřebujeme všichni a chodit do lesa je pro naše zdraví tělesné i duševní prospěšné, tak si můžeme sebou vzít pomocníky, kteří nám s udržením a nastavením vlastních hranic pomůžou.

V Energy máme jedinečný přírodní repelent. Tick a tack. Šetrný k naší pokožce i k životnímu prostředí. Obsahuje esence fenyklu, máty, eukalyptu, kafru, citronely, pelargonie a zejména tomkovice vonné. Vytváří přirozenou ochranu před komáry a klíšťaty a má velice příjemnou vůni.

Pro naše zvířecí společníky máme také něco přírodního a to Tickvet. Tato esenciální směs se aplikuje zejména pejskům a kočičkám přímo na kůži. Za krk a k ocasu. Svým účinkem snižuje nejen riziko napadeni klíšťaty, ale také blechami.  

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!