Veterinární produkty

16.02.2023

Uvedené regenerační preparáty řeší téměř všechny zdravotní problémy zvířat. Jsou vhodné nejen pro domácí ošetření, ale běžně je používají i veterinární odborníci. Složení preparátů je čistě přírodní a při dodržení doporučených postupů nemají žádné negativní vedlejší účinky. Podstatou jejich působení je dostat organismus do optimálního stavu. 

Při výrobě preparátů jsou uplatňovány dlouholeté znalosti tradiční čínské medicíny. Metody používání tak vycházejí z principů práce s Pentagramem a doplňují je praktické zkušenosti veterinárních odborníků. Před použitím hlavního preparátu (koncentrátu) doporučujeme konzultaci s vyškoleným poradcem, veterinářem nebo prostřednictvím internetové poradny, která je k dispozici zdarma na www.energyvet.cz. Pomocné preparáty připravují organismus na působení hlavního preparátu a jsou s nimi, i mezi sebou, libovolně kombinovatelné. 


Virovet 

Přírodní bylinný preparát, který je určen na léčbu všech typů virových onemocnění a respirační infekce jako je rýma a chřipka. Pomáhá také proti virům, které útočí na zažívací trakt, tedy na virové průjmy a zvracení. U kožních infekcí, jejichž projevem jsou bradavice a papilomy. Má pozitivní vliv na nervový systém. Preventivně posiluje imunitu zvířete. Zvyšuje odolnost sliznic, plic, vaziva, tlustého střeva a kůže. Stimuluje tvorbu protilátek na všechny typy virových infekcí a tlumí také záněty slinivky, sleziny a žaludku.

Obsah:
30 ml   Cena: 499,- Kč / člen 384,- Kč

Renovet

Přírodní bylinný koncentrát, který stimuluje konkrétní orgány a tkáně zvířat k vyšší činnosti. Jedná se především o játra, žlučník, ledviny, pohlavní orgány, močové a pohlavní cesty. Pomůže se zlepšením zdravotního stavu zvířat, která trpí močovými a žlučovými kameny. Vhodný je také na otoky, které jsou na pohmat studené. Pomáhá s činností jater po infekcích, otravách a při metabolických poruchách.  Zmírní i patologický smutek zvířete. U zdravých zvířat jej lze používat také preventivně. 

Obsah:
30ml   Cena: 499,- Kč / člen 384,- Kč

Korovet

Přírodní preparát bylinného původu. Stimuluje srdce, cévy, tenké střevo a hormonální systém. Napomáhá správnému prokrvení všech částí těla. Preparát pomáhá zvířatům s křečemi, tiky a epilepsií jakéhokoliv původu. Podává se zvířatům s chronickými záněty žaludku, sleziny a slinivky. Pomáhá i při těžkých infekcích, které postihují krev, jako jsou psinka, kočičí aids nebo leukémie. Podporuje psychiku při onkologických onemocněních a celkově tlumí u zvířat agresi a navozuje radost ze života. 

Obsah:
30ml   Cena: 499,- Kč  / člen 384,- Kč

Regavet

Používá se na trávicí potíže, nechutenství, zvracení a průjmy. Vhodný také pro zvířata s onemocněním močového systému, nebo při selhávání ledvin. Pomáhá i při oslabení srdeční svaloviny projevující se zvýšenou únavou nebo zadýcháváním při fyzické zátěži, při zánětu žil, cév a tkání. Zvířatům také pomáhá zvládnout alergie, zánět spojivek, bolestivost srsti, zánět kopyt a lůžek drápů. Podává se i při otravách organickými jedy a organofosfáty.  Lze podávat také preventivně zdravým zvířatům, neboť jim celkově aktivuje metabolismus a zvyšuje činnost enzymů. 

Obsah:
30ml    Cena: 499,- Kč / člen 384,- Kč

Gynevet

Pomáhá zvířatům vystaveným jakékoliv stresující zátěži. U samic podporuje tvorbu a kvalitu mateřského mléka. Obnovuje nervové tkáně po traumatu nebo infekci. Zvyšuje odolnost zvířete vůči vnějším i vnitřním parazitům. Pomáhá s podporou redukce nadváhy. Používá se i na podporu obměny a ozdravení srsti, šupin a peří. Působí na většinu degenerativních chorob kůže. Preventivně se používá proti opakování mozkové příhody a srdečního infarktu. U samic se lze díky Gynevetu také předem vyhnout příznakům falešné březosti. 

Obsah:
30ml   Cena: 499,-Kč / člen 384,- Kč

Kingvet

Stimuluje kosterní a útrobní svalovinu. Podporuje funkci vejcovodů a tvorbu spermií. Pomáhá hojit všechny tkáně: kůži, podkoží, svalovinu, vlastní funkční tkáně orgánů, vaziva a kosti. Vhodný je na bronchitidu a chronický kašel, záněty pohlavních orgánů, neplodnost samic i samců. Podporuje růst mláďat a u dospělých zvířat nárůst svalové hmoty. Pomáhá s hojením zlomenin, poraněných šlach a kloubů. Přispívá k rychlejšímu zotavení po všech druzích operací. Posiluje také svalovinu svěrače při inkontinenci. Lze používat také preventivně. 

Obsah:
30ml   Cena: 437,- Kč / člen 336,- Kč

Etovet

Ovlivňuje především psychiku zvířat. Zvyšuje schopnost koncentrace zvířete a způsobuje jeho zklidnění. Celkově také zvyšuje jeho výdrž a vytrvalost. Etovet je vhodný na zklidnění při rušivých vlivech, jako je například cestování, bouřka nebo hluk od pyrotechniky při silvestrovských či jiných oslavách. Obecně pomáhá zklidnit hyperaktivní a nesoustředěné chování a zvířata se díky němu dokáží lépe koncentrovat. Posiluje také jejich dlouhodobou paměť. Preventivně jej lze podávat pro zlepšení mentálních schopností zvířete, jako je učení a koncentrace

Obsah:
30ml   Cena: 410,- Kč / člen 315,- Kč

Imunovet

Přírodní antibiotikum. Obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri (Dračí krev). Působí antivirově, antibakteriálně, antimykoticky, tonizačně i jako antioxidant. Aktivuje krvetvorbu a buněčnou imunitu, čímž napomáhá při hojení a regeneraci ran, tkání, sliznic a kůže. Podporuje také obranyschopnost organismu. Zvířatům pomůže při těžkých a dlouhotrvajících infekcích, které jsou odolné i vůči antibiotikům. Je ideální na všechny typy ran (vnitřní i vnější aplikace). Pomáhá i při horečkách, leukémii a nádorových onemocněních. Používá se také u zvířat v rekonvalescenci

Obsah:
30ml Cena: 598,- Kč / člen 460,- Kč

Annovet

Koncentrát z extraktu listů stromu Anona ostnitá (Annona muricata -graviola). Obsahuje přírodní látky acetogeniny, které dokážou selektivně ničit buňky některých nádorů. Pomáhá proti křečím, zklidňuje při stresu a podílí se na snižování krevního tlaku a cukru v krvi. Posiluje činnost srdce a imunitního systému. Má také antibakteriální a antiparazitární účinky. Přispívá k hojení sliznic a zvýšení jejich odolnosti i při infekčních onemocněních. U starých nebo těžce nemocných zvířat se projevuje vitalizačními účinky a vrací jim chuť do života.

O
bsah:
30ml Cena: 559,- Kč / člen 430,- Kč

Omegavet

Přípravek s obsahem unikátního rybího oleje. Má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu, nervovou soustavu, zpracování cholesterolu, hormonální systém a tvorbu nových tkání. Podporuje imunitu zvířat, obzvláště odolnost proti bakteriálním a nádorovým onemocněním. Pomáhá při nadváze a ztučnění orgánů. Posiluje vývoj a kvalitu zubů, kostí a očí. Díky Omegavetu mají zvířata lesklou srst a pružnější kůži.

Blahodárný vliv má i na organismus starších zvířat, u nichž dochází díky stárnutí buněčné imunity k tvorbě bradavic a nezhoubných nádorků.  

O
bsah:
30 ml  Cena: 304,- Kč / člen 234,- Kč

Probiovet

Probiotický doplněk obsahující dva druhy živých bakterií: Lactobacillus acidophilus a Enterococcus foeces. Je vhodný pro všechny druhy zvířat. Velké uplatnění najde především u rostoucích mláďat a zvířat krmených průmyslovými krmivy. 

Pomáhá při onemocněních zažívacího traktu, plynatosti a zápachu z tlamy. Vhodný je také na smrduté a pastovité průjmy a při perverzních chutích zvířat. Posiluje celkovou imunitu a působí preventivně při krmení granulemi a krmivy obsahujícími chemické konzervanty. 

Obsah:
90 kapslí   Cena: 367,- Kč / člen 282,- Kč

Skelevet

Obsahuje vápník, hořčík, fosfor, křemík, mangan a další stopové prvky. Obsahuje také vitamíny D, C a A, nenasycené mastné kyseliny a kolagen.

Určený je pro všechny druhy zvířat. U rostoucích mláďat, podpoří správný vývoj zubů, kostí a kloubů. Pomáhá při zánětech kloubů a šlach, podporuje růst rohoviny a zlepšuje jejich kvalitu. Vhodný po operacích kostí a zlomeninách. Preventivně i léčebně působí na křivice mláďat a měknutí kostí dospělých zvířat. Obnova srsti a její regenerace. To platí i pro plazy a ptáky při přepeřování a svlékání kůže. Je vhodné ho podávat také preventivně.

Obsah
:
135 kapslí   Cena: 579,- Kč / člen 445,- Kč

Cytovet

Pomáhá zvířatům s detoxikací. Má protizánětlivý účinek v zažívacím traktu, pomáhá při otravách nebo hnisání. Působí při neutralizaci nebo odstranění toxických látek ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv má na onemocnění pohybového aparátu. Tlumí růst nádorů zamezením šíření metastáz. Odkyseluje tkáně a tím regeneruje tělo a snižuje únavu.

Lze použít také proti zánětu oka, hnisavým ránám, pro urychlení očisty ran a používá se také na těžké záněty zvukovodu. Preventivně pomáhá zvířatům se všemi postiženími, způsobenými stárnutím organismu. 

Obsah
:
90 kapslí   Cena: 1 006,- Kč / člen 774,- Kč

Fytovet

Přírodní koncentrát obsahující minerály a stopové prvky, které jsou potřeba pro správné fungování organismu.  Pomáhá při zažívacích problémech zvířat, jako jsou průjmy, chronické střevní problémy nebo zvracení. Rychle vyrovná nedostatek minerálů a stopových prvků. Podpoří také celkovou vitalitu Preventivně omlazuje metabolismus zvířete a dodává mu energii. Preparát se prodává v tekuté podobě, takže nebudete mít problém jej zvířeti podávat ve vodě, kterou běžně pije. Fytovet můžete také využít zevně při svrbění a poranění kůže zvířat, včetně popálenin.

Obsah:
100ml   Cena: 593,- Kč / člen 456,- Kč

Audivet

Bylinný prostředek určený pro vnější používání. Působí na záněty sliznic, kůže a také vnějšího zvukovodu. Má protivirové, antibakteriální a antimykotické účinky. Audivet pomůže zvířatům s vyrážkami, ekzémy, povrchovými poraněními a kožními mykózami. Působí také na bradavice a nádorky na kůži a sliznici. Pomáhá při lokální ztrátě srsti (kruhová alopecie). Zamezí také jejímu svrbění a bolestivosti. Působí proti bolesti při zánětech mléčné žlázy a drobných kloubů.

Obsah
:
30 ml Cena: 299,- Kč / člen 230,- Kč

Tickvet

• čistě přírodní repelent s esenciálními oleji
• šetrný ke zvířeti i životnímu prostředí

Veterinární přípravek je přírodní, pro zvířecí organismus i životní prostředí zcela šetrný přípravek. Obsahuje pouze vybrané esenciální oleje, které zlepšují kvalitu kůže. Svým účinkem druhotně napomáhá snižovat riziko napadení vnějšími parazity (klíšťata, blechy).

Použití : Psi: 1 kapka 1‒2x denně po dobu 3‒5 dní, dále 2‒3x týdně. Kočky: 1 kapka 1x týdně. Aplikujte přímo na kůži mezi lopatky či ke kořeni ocasu tak, aby si místo aplikace zvíře nemohlo olízat. U koček a citlivých psů doporučujeme vyzkoušet citlivost nejprve naředěním směsi (1 kapku směsi naředit do 1 čajové lžičky nosného oleje ‒ možno použít jakýkoli jedlý olej) nebo kapáním např. na obojek. Psi: 1 kapka 1‒2x denně po dobu 3‒5 dní, dále 2‒3x týdně. Kočky: 1 kapka 1x týdně. Aplikujte přímo na kůži mezi lopatky či ke kořeni ocasu tak, aby si místo aplikace zvíře nemohlo olízat. U koček a citlivých psů doporučujeme vyzkoušet citlivost nejprve naředěním směsi (1 kapku směsi naředit do 1 čajové lžičky nosného oleje ‒ možno použít jakýkoli jedlý olej) nebo kapáním např. na obojek.

Obsah: 10 ml Cena: 419,- Kč / člen 322,- Kč

 

Epivet přírodní šampon pro zvířata

Se zklidňujícím účinek i pro velmi citlivou pokožku. Má neutrální pH a svou vůní je příjemný lidem i zvířatům. Protizánětlivé a repelentní účinky. Díky nim odpuzuje klíšťata, blechy, komáry a další vnější parazity až po dobu 14 dní.

Repelentní účinek má šampon díky jablečnému octu a především směsi silic rozmarýnu, tymiánu a dalších složek, které se vážou na zbytkový tuk pokožky. Obsahuje také termální vodu z vřídla Podhájská. Kromě běžné údržby srsti a repelentnímu účinku pomůže šampon zvířatům i se zánětem kůže.

Obsah
:
200ml   Cena: 273,- Kč / člen 210,- Kč

Grafikon

Praktická pomůcka pro optimální výběr hlavního veterinárního preparátu.
Jednoduchý návod na použití na zadní straně.
Minimalizace chyb při určení správné regenerace zvířat. 
Cena: 30 Kč

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!