O Skeletinu

24.06.2019

Základ Skeletinu tvoří výtažek ze sépiové kosti, která je zdrojem důležitých minerálů, jako je vápník a hořčík. Ty jsou stavebním materiálem kostí, kloubů, ovlivňují také pevnost zubů, nehtů a vlasů. Jejich nedostatek se projevuje zvýšeným výskytem zlomenin, svalovými křečemi, psychickou nerovnováhou, bolestmi hlavy a pocitem vyčerpanosti. Kolagen podporuje regeneraci a pružnost chrupavek, šlach a vazů. Stejně tak dobře působí na kůži, zajišťuje její elasticitu a vyhlazuje vrásky.

Rybí olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny (omega-3), jód a vitaminy A a D, které zabezpečují správný růst kostí, povzbuzují paměť, ovlivňují CNS, imunitní systém, srdeční a cévní činnost, funkci štítné žlázy, jsou důležité pro správný vývoj plodu a pomáhají při rizikovém těhotenství. Rybí olej se také podílí na hojení různých zánětlivých onemocnění v organismu, tedy i artritidy a revmatismu.

Kopřivu mnozí lidé nazývají "českým ženšenem". Obsahuje cenný chlorofyl a celou řadu vitaminů a minerálů, v neposlední řadě také železo, které je nezbytné pro tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Kopřiva působí močopudně, čistí ledviny, lymfu a pomáhá vylučovat z těla kyselinu močovou, čímž omezuje bolestivé projevy nemoci zvané dna.

Růže šípková je bohatá na vitamin C a další vitaminy. Posiluje imunitu, potlačuje záněty, odstraňuje pocit únavy, zklidňuje psychiku, tiší bolest, ochraňuje před vstřebáváním škodlivin například z ovzduší. Její vliv na dobrou kvalitu kostí, vazů i kůže je rovněž podstatný.

Mangan je stopový prvek, který jako "třešnička na dortu" dotváří celkové působení jednotlivých složek Skeletinu na lidskou kostru a krvetvorbu a také dohlíží na řádný vývoj buněk.

Zdroj Vitae, autor Zlatuše Knollová - děkujeme

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!