Restart pro naše zdraví a životní sílu

08.01.2024

Dnes si budeme povídat o dvou produktech, které se spolu mají opravdu rády. O Mycopulmu a Stimaralu. Osvědčují se v boji s únavou nejen postcovidovou, ale prakticky jakoukoli. Pomáhají ale ještě daleko šířeji.

 ÚTOKY NA ČCHI
Mycopulm je houbový produkt sestavený tak, aby silně podporoval čchi. Čchi je překládána jako energie, ale jedná se o daleko širší pojem. Je to oživující síla, která představuje nejen základní složku vesmíru, ale proudí nám v těle. Její pohyb je v akupunkturních drahách i součástí krve, oživuje a podporuje činnost orgánů, je to princip vlastního života. Jejím vládcem jsou plíce. Ony ji posílají po celém těle, prostřednictvím dechu komunikují se čchi celé planety a dokážou ji také cíleně poslat tam, kde je potřeba. Všimli jste si někdy, jak automaticky měníme dýchání, když nás něco bolí? Existuje několik systémů dechových cvičení, která dokážou léčit řadu nemocí. Nejznámější je asi jógová pránájáma, která je tak účinná, až v neznalých rukou nebezpečná. A proč o tom všem píšu u Mycopulmu? Je to proto, že dnes se potýkáme se zhoršením kvality ovzduší, málo zpíváme, málokdy se zadýcháme, prostě naše plíce jedou jen "na část úvazku". V přírodě platí jedno nepříjemné pravidlo – co nepoužíváme, zakrní. A taky onemocní. Narůstá počet pacientů s astmatem, chronickou obstrukční plicní nemocí, a také lidí, kteří jsou prostě "chabrus na plíce". Nejhorší je to u dětí. Říká se tomu pohybová deprivace. Lidé se často o děti tolik bojí, že jim nedovolí dost pohybu. Nebo taky naopak – přetěžují je sportovními aktivitami vrcholového typu. Jen někteří vypustí děti ven a zpovzdálí pozorují, jak kloužou, běhají, padají, odírají si kolena, pravda někdy i ruce... A funí u toho, radost pohledět. Pokud se tak neděje, nejen že se děti nenaučí pohybovat bezpečně v terénu, nesáhnou si na svoje limity a neotuží se, ale navíc netrénují plíce. 

Nezapomeňme také na to, že emocí plic je smutek. A toho je kolem nás příliš. Smutníme po kráse starých, kůrovcem sežraných lesů, po čisté vodě v řekách, po starých časech... To je jen několik útoků na naši čchi! 

Kromě toho musím zmínit vliv obrazovek, které nás nutí ke koncentraci na blikající a celkem malou plochu, což čchi velmi vyčerpává. A už dost! Chtěla jsem jen tak trochu nastínit, že čchi je všudypřítomná síla, která koluje i v nás, ale je také dost lehce zranitelná. 

Jaké jsou pak následky takovéhoto zranění?
Únava, zpomalení proudění v těle, psychická nepohoda až deprese, nechuť k ničemu. Slabý hlas, dušnost a zhoršené okysličení tkání jsou už velmi pokročilým stavem oslabení čchi plic. 

DOPLNĚNÍ ENERGIE A ŽIVIN
A na to všechno můžeme použít Mycopulm. Obnoví čchi v těle, zejména čchi plic. Je vyzkoušený u astmatiků, pacientů s chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN) a vypadá to, že dokáže i oslabit růst nádorů spojených s elementem Kovu. V kombinaci se Stimaralem umí ještě daleko víc. Toto spojení totiž posílí čchi a zacílí ji i do trávicích orgánů a k srdci. Tím se obnoví trávení a tělo bude obohacováno také živinami, nejen energií. 

Vidíte již to výhodné spolupůsobení? Stimaral tím, že podporuje slezinu, játra a srdce, přispívá i k tvorbě krve – tedy přesněji řečeno obohacování krve živinami. A tím máme vyhráno. Naše tělo dostane, co potřebuje. Jeho síla je obrovská, dokáže si pomoci v neskutečných situacích, při vážných zraněních... Potřebuje jen sílu a živiny. Tato kombinace produktů mu poskytne obojí. 

MUDr. ALEXANDRA VOSÁTKOVÁ 

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!