Solitérní a ostaní koncentráty

19.01.2019

Annona muricata bioinformační solitérní bylinný koncentrát

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY. 
Tato rostlina je známá též pod názvem graviola. Jejím domovem jsou oblasti peruánské Amazonie, především pak tropické oblasti Peru. Vysoce koncentrovaný extrakt. 
Annona forte ovlivňuje především energetické dráhy jater, sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), perikardu. 
Doporučené dávkování: 2-7 kapek 1-3x denně. Přípravek je svými vlastnostmi vhodný pro užití v cyklech nepřekračujících 30 dnů. Jejich opakování je doporučeno nejvíce 2-3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah: 30ml   Cena: 559 Kč / členská 430 Kč                             2 set 928 Kč/ člen 714 Kč

Cistus incanus bioinformační solitérní bylinný koncentrát

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY. 
Cistus je divoce rostoucí středomořská růže. Produkt obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z druhu Cistus incanus a čistou esenci Cistus ladaniferus. Používá se při virových onemocněních, infekcích způsobených bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi. Při zánětech horních cest dýchacích a při snížené obranyschopnosti.
Cistus incanus ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů a perikardu.
Doporučené dávkování: 2-7 kapek 1-3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Obsah: 30 ml   Cena: 545 Kč / člen 419 Kč

VYPRODÁNO! PŘIPRAVUJE SE NOVÝ, JEŠTĚ SILNĚJŠÍ, SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY, DÁME VÁM VĚDĚT.

Tribulus terrestris bioinformační solitérní bylinný koncentrát

TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY. 
Tribulus terrestris je nejvíce žádán díky svému nezaměnitelnému vlivu na hormonální systém. Obsahuje mnoho významných látek, jako jsou fytosteroly (rostlinné "anabolické steroidy"), sapogeniny, alkaloidy, avonoidy, třísloviny, pryskyřice, bílkoviny, minerální látky a poměrně značné množství vitaminu C. 
Tribulus terrestris ovlivňuje především energetické dráhy jater, žlučníku, srdce, tenkého střeva, sleziny a žaludku a ledvin.
Doporučené dávkování: 2-7 kapek 1-3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Obsah: 30 ml Cena: 536 Kč / člen 412 Kč

Stimaral bioinformační bylinný koncentrát

Doplněk stravy. Zvyšuje odolnost organismu, fyzickou a duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii. Stimuluje, harmonizuje a šetří tělo. Jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje kofein, není návykový a přitom má stimulační účinky vyšší o 40-60 % než přípravky na bázi kofeinu, které tělo zatěžují. Obsahuje vysoce biologicky aktivní a ochranné látky, které mají pozitivní vliv na zvýšení imunity.
Lze jej využít pro lepší přizpůsobení organismu v novém prostředí, při prudkém střídání teplot, při zvýšené fyzické a psychické námaze. Je vhodný pro podání maximálních tělesných a duševních výkonů, zbystření smyslů, paměti a zraku.
Účinné ingredience: Bylinný extrakt: arálie mandžuská, rozchodnice růžová, parcha léčivá, klanopraška čínská, šišák bajkalský, skořicovník cejlonský, jinan dvoulaločný, pelyněk pontský, dobromysl obecný, fenykl obecný, puškvorec obecný. 
Doporučené dávkování:
 pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza.
Obsah: 30 ml   Cena: 451 Kč / člen 347 Kč

King Kong bioinformační bylinný koncentrát

Doplněk stravy. King Kong obsahuje komplex bylin s regeneračním a vitalizujícím účinkem. Základní rostlinou je smilax lékařský s významným podílem přírodních steroidních saponinů. Je vynikajícím doplňkem pro sportovce, osoby se zvýšenými fyzickými a psychickými nároky, seniory a pacienty v rekonvalescenci po úrazech a operacích. Účinné látky v produktu posilují pohybový aparát a detoxikují důležité orgány. Zlepšují metabolismus a podporují spalování tuků.
Účinné ingradience: Bylinný extrakt: čubet benedikt, hloh obecný, ibišek súdánský, klanopraška čínská, konopice velkokvětá, máčka ladní, ostropestřec mariánský, rakytník řešetlákový, smilax lékařský, vachta trojlistá, vojtěška setá, ženšen, sečuánský pepř, muira puama, dang-šen.
Doporučené dávkování: pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza.
Obsah: 30 ml   Cena: 447 Kč / člen 344 Kč

Relaxin bioinformační bylinný koncentrát

Doplněk stravy. Obsahuje unikátní kombinaci dvou vysoce účinných přírodních extraktů. Z kůry stromu magnólie a kořene kudzu. Našemu tělu přináší zklidnění, přitom zachovává všechny smysly ostré a pohotové. Napomáhá zvládat stresy všech druhů. Je dobrým pomocníkem při stavech úzkosti a psychické nepohody. Pomáhá zvládat nejrůznější typy závislostí, zlepšuje kongnitivní funkce. Velmi účinně eliminuje nežádoucí bakterie v dutině ústní.
Účinné ingredience: Extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie.
Doporučené dávkování: Jednorázově 2-7 kapek, možno užívat až 3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.
Obsah: 30ml   Cena: 462 Kč / člen 355 Kč