Seznamte se, prosím!

10.09.2019

Domovem Organic Sea Berry oil je náhorní tibetská oblast ve výšce kolem 4 000 metrů nad mořem. Plody rakytníku jsou zde nesmírně koncentrované, tudíž účinných látek obsahují mnohonásobně více.

Plody pro Organic Sea Berry oil jsou pouze ručně sbírané a na místě ihned zpracované. Protože se jedná o nejvzácnější formu takzvaného "seed oil", jsou z jednotlivých plodů nejprve separována jejich semínka. Teprve z nich se potom šetrnou CO2 extrakcí získává malé množství oleje.

Pouze tento typ oleje obsahuje nejkoncentrovanější esenci nutričních látek včetně těch, které se v přírodě vyskytují jen vzácně. Mezi ně patří např. nenasycená mastná kyselina omega-7!

Olej dále obsahuje až 190 bioaktivních nutrientů, 17 vitaminů, 14 minerálů, 18 aminokyselin, vysoké zastoupení karotenoidů, flavonoidy, kyselinu listovou, třísloviny, minerální soli a další...

Rakytník je velmi skromný na stanoviště a živiny, jeho užívání proto výrazně pomáhá při neprospívání a nespecifických problémech. Urychluje a usnadňuje regeneraci organismu.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!