Kouzlo vůní

19.10.2022

Z hlubin země, v podobě humátů a Cytosanů, přeladíme pozornost na jemné vibrace samotné podstaty rostlin, jejich esenci. 

Humáty více pracují s našimi fyzickými těly a hmotou. Pomáhají s tím, co viditelné jest. Esence na nás působí neviditelně přes naše energetické pole, nervový systém až do samotného nitra. Pomocí esencí k nám promlouvá sama matka Příroda. Připomíná nám, co jsme v koloběhu našich životů zapomněli. 

Skrze vůně se setkáváme sami se sebou, v přítomném okamžiku, v těle povoluje napětí, sevření a stres. 

Cíleně můžeme působit na místa a oblasti, kde cítíme nepohodlí. Nebo se nechat opečovávat a volně unášet na vlnách intuice. Bez přemýšlení a konstruktů dovolit si nevědět, odevzdat do důvěry toho, co přesahuje nás a nechat se svobodně vést. 

Ať už je způsob aplikace esence jakýkoliv (ne vnitřně, pouze k zevnímu použití), vždy bude její účinek jak fyzický, tak i psychický. Působit můžeme prostřednictvím masáží, obkladů, mastí, koupelí a samozřejmě inhalací. 


V Energy nás esence provázejí téměř na každém kroku. Každý bylinný koncentrát jich má v sobě obsaženo hned několik. Kde stejně jako léčivé byliny podporují naše fyzické tělo, pracují s energií a podporují nás na cestě k uzdravení. Najdeme je také ve všech krémech, Dermatonech, mýdlech, šamponech, zubních pastách i Balneolu.

S aromaterapií je spojená celá řada Beauty kosmetiky, která nám umožňuje hned několik možností způsobu výběru. Podle typu pleti, elementů, orgánového okruhu, barvy obalu, mandaly nebo právě vůně. Ať volíme jakkoliv, esence na nás budou vždy působit a hýčkat svou péčí.

Aromaterapeutický sprej do ovzduší Spiron ani představovat nemusím . Asi neexistuje člen Energy, který by ho doma neměl nebo alespoň neznal. V našich domácnostech i kancelářích se pomalu zabydluje, stejně tak úžasná loňská novinka Three Kings a brzy k nim příjde další, Zen. 

A v neposlední řadě samotné jednodruhové esence, které můžeme libovolně používat a spojovat s našimi krémy či oleji. Jejich účinky nádherně podpoří tělo v rychlejší regeneraci a harmonizaci. Otevírají v nás hravost a nečekané možnosti, které neznají hranic.  

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!