Přírodní zázrak

23.09.2019

O Vitamarinu jsme už mluvili, resp. psali, rybí olej v kapslích. Jednoduchý a rychlý způsob, jak svému tělu dodat potřebné živiny - esenciální matné kyseliny, jód, Vitamin D, A, E. 1 - 3 x denně jedna kapsle po jídle.

Máme tu však i děti, které buďto neumějí tabletu spolknout nebo jsou příliš malé (Vitamarin je doporučován až od 3. let). Další skupinou jsou lidé alergičtí na mořské plody anebo vegetariáni.

Pro vás všechny  máme řešení, kterým je Sacha Inchi.

Doslova přírodní zázrak.

Jedná se o olej z oříšků, z peruánské Amazonie. Tyto oříšky obsahují ideální poměr omega 3 - 6 - 9 nenasycených mastných kyselin s vynikající až 96% vstřebatelností pro tělo. Omega 3 mají dokonce až 13x více než losos.

Sacha Inchi je olej, který se jednoduše nadávkujete pomocí kapátka nebo dáte na lžičku. Je vhodný jak pro malé děti, tak pro seniory a navíc je i chuťově moc dobrý.

Každodenní konzumace je účinnou prevencí kardiovaskulárních chorob i posílením imunitního sytému. Podporou funkcí mozku a centrálního nervového systému. Dokáže podpořit také léčbu akné, lupénky i různých ekzémů a v neposlední řadě přispívá ke správnému vývoji plodu u těhotných žen.

© 2019 KLUB ENERGY PROSTĚJOV- přímé zastoupení společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Atrium- 2.patro, Hlaváčkovo nám. 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!