Aktuality, články, inspirace, informace...

O Skeletinu

24.06.2019

Základ Skeletinu tvoří výtažek ze sépiové kosti, která je zdrojem důležitých minerálů, jako je vápník a hořčík. Ty jsou stavebním materiálem kostí, kloubů, ovlivňují také pevnost zubů, nehtů a vlasů. Jejich nedostatek se projevuje zvýšeným výskytem zlomenin, svalovými křečemi, psychickou nerovnováhou, bolestmi hlavy a pocitem vyčerpanosti....

Naše datum narození je náš originální otisk, ze kterého lze vypočítat osobní genetickou energetickou matrici při našem narození a také při našem početí.

Tato genetická matrice nese mnoho informací, které můžeme v rámci pentagramu využívat ke svému aktuálnímu vyladění.

Na konci května jsme v prostějovském klubu Energy měli ryze ženskou přednášku. Sešlo se nás opravdu hodně, chvíli to vypadalo, že už se ani nevejdeme :-)

Paní Eva Macíčková nás seznámila nejen s produkty. Měli jsme příležitost také přivonět si k jednotlivým esencím, které jsou součástí produktů a samozřejmě vyzkoušet jednotlivé krémy.

Představila nám...

Bylo by potřeba pokropit Stimaralem celý svět od Špicberků až po Ohňovou zemi. Nalít ho do pramenů všech řek a kontaminovat jím vodovodní systém. Podporuje totiž ochotu poslechnout volání lidské duše po růstu a vývoji. Stimaral je modlitba pro lepší, vědomější svět svobodných empatických bytostí.

ŽIVOT JE TEĎ
Víte, co bude zítra? Co čeká za další...

Regenerační centrum Konice je diagnostické a harmonizační centrum pro všechny
s dlouhodobými problémy na tělě i na duši.

Nabízí vyšetření přístrojem Oberon a ošetření plazmovým generátorem, který v organismu ničí viry, plísně, bakterie. Přístroj také umí vytestovat nejvhodnější produkty Energy právě pro Vás.

Pravidelně se zde pořádají víkendové kurzy...

Květen známe jako měsíc lásky. Symbolem lásky je srdce. A srdce je orgán, který je v tuto dobu nejvíce citlivý, proto by jsme o něj měli, co možná nejvíce pečovat.

Z našich produktů je ideálním společníkem Goji - kustovnice čínská.

VISAGE OIL - pleťový odličovací olej. Nejšetrnější a zároveň účinný způsob jak odstranit z pleti líčidla, make-up, maz a nečistoty rozpustné v tucích, které nejdou vyčistit vodou. Pleť zanechává čistou a chráněnou.

Obsahuje pouze přírodní oleje, vzácné esence a unikátní bylinný extrakt Protektin, kterým se zcela odlišuje od ostatních odličovacích...

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Slouží k výstavbě tkání v těle, regulaci pochodů látkové přeměny a zúčastňují se i procesů vedení nervových vzruchů.

Stále více lidí přestává jíst maso. Ať už z důvodů zdravotních či morálních. Tím, ale vyvstává otázka, jak a čím nahradit příjem těchto, pro tělo důležitých látek, které získáváme právě z ryb, případně z rybího tuku.?

Už jste slyšeli o oleji ze semen Sacha Inchi?

Olej z meruňkových jader-ručně zpracovaných a za studena lisovaných, je doslova koktejlem zdraví prospěšných látek. Obsahuje množství minerálů, neneasycených mastných kyselin a vitamínů A, B i C, vč. dvou unikátních vitaminů skupiny B - a to B15 a B17.

Pokud nevyjadřujeme optimálně své emoce, dusíme je v sobě, nebo je naopak ventilujeme cholericky, výrazně nám může dát kůže najevo nesoulad tvorbou ekzémů, akné, svědivé vyrážky apod.
Caralotion svým laděním přispívá k podpoře naší flexibility - tělesné i psychické, pomáhá obrousit hrany našich negativních emocí, a tak se na ně lépe podívat.

...

Patříte mezi ty, kdo jsou po zimě stále vyčerpaní a nemohou se nastartovat? Provází vás únava i během roku, ztrácíte rychle energii? Bolí vás záda, kolena a máte studené ruce a nohy? Trápí vás zuby anebo jste nedoslýchaví? Máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech a trpíte na záněty čelních dutin? Pakliže ano, pak máte v...

V dubnu posilujeme játra, největší orgán v lidském těle. U dospělého člověka váží až 1,6 kg. Jsou uložena v pravé horní části břišní dutiny. Provádějí přes 500 různých činností - z toho více než 20 pro život nezbytných. Vytvářejí žluč, která pomáhá rozkládat tuky, ukládají vitaminy rozpustné v tucích (A, D, E, K) a sacharidy. Odstraňují odpadní...

Jestli se vám to zdá přehnané, tak poslyšte: Naše střevo je protkáno miliony nervových buněk. Na ploše, která je větší než tenisový kurt, je v něm instalován důmyslný analyzátor - ENS.